praktyki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ramone
Posty: 216
Rejestracja: 27 mar 2007, o 19:53

Re: praktyki

Post autor: Ramone »

Pytanie : Można robić praktyki za granicą ?
kuna
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2007, o 17:07

Re: praktyki

Post autor: kuna »

Można, ale trzeba złożyć do dziekana podanie o zgodę.
Flyala
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:54

Re: praktyki

Post autor: Flyala »

Najlepiej niech Jankes Medyk się wypowie ! Zaczął wątek -niech pisze !
wilma
Posty: 116
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:46

Re: praktyki

Post autor: wilma »

Ja z innej beczki, bo jak patrzę nie tylko dla mnie jest to kwestia problematyczna.
Zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę na każdej uczelni jest inaczej, więc prócz informacji od ludzi z LUM(P)u chcę poznać opinię każdego, kto coś więcej wie na ten temat. Otóż w dziekanacie dali nam taki kwitek pt plan praktyk i tam musi podpisac go opiekun praktyk. Jednocześnie ja mam na tym planie napisane, że opiekun musi zrobić także wpis do indeksu, a w indeksie w dziale z praktykami jest tylko rubryczka na podpis mojej uczelni. Więc nie wiem, co mam z tym fantem zrobić.
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: praktyki

Post autor: shisha pangma »

u mnie na kartce z programem (i w indeksie praktycznym, o ile macie coś takiego) podpisywał się szpital, następnie z tym szłam do uczelnianego opiekuna praktyk, który podpisywał mi rubryczkę w normalnym indeksie (na podstawie podpisów szpitalnych)
Flyala
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:54

Re: praktyki tym roku

Post autor: Flyala »

Piszcie co robiliście w szpitalach w te wakacje -ku poradzie i nauce tych co zaczynają .
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: praktyki

Post autor: Padre Morf »

Najpierw to trzeba przez rok akademicki przebrnąc ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości