Spotkania integracyjne I roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
F
Posty: 11
Rejestracja: 3 lip 2009, o 12:21

Spotkania integracyjne I roku

Post autor: F »

Witajcie !
Temat skierowany jest głównie do osób, które już niedługo zaczną studia na kierunku lekarskim, ale osoby z innych kierunków czy roczników też będą mile widziane

Korzystając z tego, że został nam jeszcze prawie miesiąc wakacji chciałbym zachęcić Was do spotkań, na których będzie można spotkać nowych kolegów ze studiów, poznać się i zintegrować.

Spotkania będziemy organizować zapewne przez cały wrzesień i (chyba) początek października. Zwykle wieczorkiem koło 20 w Rynku i potem do któregoś z okolicznych pubów/klubów albo o wcześniejszej godzinie w terenie (np. na wyspie Słodowej). Osoby nie znające Wrocławia będą miały okazje poznać miejsca, w których się można dobrze bawić, czy posiedzieć i pogadać

Sporo o spotkania i innych sprawach związanych ze studiami możecie się dowiedzieć z forum na NK( o którym chyba jeszcze dużo osób nie wie ):

Wszelkie pytania, propozycje możecie wysyłać do mnie, pisać tu, lub na forum kierunku na NK.

Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam do spotkań
Fred (Fryderyk Menzel)
Popski
Posty: 60
Rejestracja: 2 lip 2009, o 14:00

Re: Spotkania integracyjne I roku

Post autor: Popski »

Fajnie, tylko nie każdy ma możliwość przekimania we Wrocławiu przed październikiem. Jak chętni jesteście do organizowanie to zarządźcie generalną integrację, powiedzmy w piątek 25 września, gdy już wszyscy będą w miarę zadomowieni ]

Jak dacie jeszcze info na infekcji to pewien jestem dobrej frekwencji
cerebellum
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2009, o 11:57

Re: Spotkania integracyjne I roku

Post autor: cerebellum »

No jsne jestem za, zróbmy jedno duze spotkanie integracyjne pod koniec wrzesnia kiedy wszyscy będziemy juz we Wrocławiu:)
F
Posty: 11
Rejestracja: 3 lip 2009, o 12:21

Re: Spotkania integracyjne I roku

Post autor: F »

Fajnie, tylko nie każdy ma możliwość przekimania we Wrocławiu przed październikiem.
Pewnie Zdaję sobie z tego sprawę i się z tym zgadzam, ale cześć osób już przyjechała do Wrocławia i pewnie za bardzo nie znają tu nikogo, a pewnie chcą wyskoczyć gdzieś wieczorem, więc można się przy okazji spotkać i zintegrować
I tak wieczorami chodzi się do pubów/klubów, więc lepiej większą grupa niż osobno, prawda ?
Jak chętni jesteście do organizowanie to zarządźcie generalną integrację, powiedzmy w piątek 25 września, gdy już wszyscy będą w miarę zadomowieni ]
No już o tym myśleliśmy I chyba 25 września wydaje się najlepszym terminem. Szkoda, że ciężko dotrzeć z informacją do wszystkich . Można napisać tu, na NK, na infekcji, ale i tak pewnie będzie sporo osób, które o tym nie będą wiedziały.
Lumen
Posty: 72
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:45

Re: Spotkania integracyjne I roku

Post autor: Lumen »

cerebellum pisze:No jsne jestem za, zróbmy jedno duze spotkanie integracyjne pod koniec wrzesnia kiedy wszyscy będziemy juz we Wrocławiu:)
Ja też jestem za No i cieszę się że w końcu wyszła jakaś większa inicjatywa

BTW zawsze można zebrać ludzi po szkoleniu BHP i coś zorganizować Podejrzewam że niektórzy tylko wtedy będą we Wrocku przed końcem września
F
Posty: 11
Rejestracja: 3 lip 2009, o 12:21

Re: Spotkania integracyjne I roku

Post autor: F »

BTW zawsze można zebrać ludzi po szkoleniu BHP i coś zorganizować Podejrzewam że niektórzy tylko wtedy będą we Wrocku przed końcem września
Nie jest tak łatwo Przynajmniej na ostatnim szkoleniu sporo osób szybko uciekło, ale wtedy pogoda była niezbyt zachęcająca. A kilkanaście osób poszło do parku obok .
Ale jak ktoś chętny się spotkać ma szkolenie w przyszły piątek (11.09) to ja mogę wpaść po i dołączyć się do Was
Lumen
Posty: 72
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:45

Re: Spotkania integracyjne I roku

Post autor: Lumen »

F pisze:Ale jak ktoś chętny się spotkać ma szkolenie w przyszły piątek (11.09) to ja mogę wpaść po i dołączyć się do Was
Właśnie ja mam wtedy szkolenie I zastanawiam się czy spodziewać się jakiejś inicjatywy czy raczej zaplanować sobie resztę dnia na własną rękę
morelka88
Posty: 18
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:35

Re: Spotkania integracyjne I roku

Post autor: morelka88 »

Ja tez mam wtedy szkolenie - i chetnie sie gdzies po nim wybiore
malarz1989
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 22:14

Re: Spotkania integracyjne I roku

Post autor: malarz1989 »

Szalom !

Wpadłem tylko na chwilę z prośbą do studiujących na Akademii Medycznej we Wrocławiu.

W tym roku na Woodstocku, w pociągu z Olsztyna do Kostrzyna poznałem fantastyczną dziewczynę. Pech chciał, że pare dni po Woodstocku zgubiłem telefon w piaskach Gdyńskiej plaży, a wraz z nim telefon do niej. Ma na imię Ola, nosi długie, rozczochrane dredy i właśnie dostała się na waszą uczelnię. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, niech podeśle mi do niej kontakt, lub powie, że jej szukam

(Mój e-mail: [at].pl)

Pozdrawiam
Malarz

P.S. - owocnej integracji życzę
Popski
Posty: 60
Rejestracja: 2 lip 2009, o 14:00

Re: Spotkania integracyjne I roku

Post autor: Popski »

I myślisz że my się tak o będziemy naszymi fajnymi dziewczynami z obcymi dzielić? :F
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości