Co dalej po złożeniu dokumentów?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Co dalej po złożeniu dokumentów?

Post autor: darthbrother »

Sytuacja wygląda tak Kandydat dostał się na kierunek lekarski na UMB. Wysłał komplet dokumentów, przez co jego nazwisko na liście rankingowej zostaje pogrubione". Kandydat również znalazł sobie stancję.
I teraz pytanie: czy trzeba robić coś dalej? Czy tylko czekać na szkolenie biblioteczne, aby na nie pojechać? Na stronie uczelni nic nie znalazłem nowego, żadnego komunikatu, nawet na stronie wydziału.

No i oprócz szukanie książek itp.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Co dalej po złożeniu dokumentów?

Post autor: Padre Morf »

Czekać na szkolenie i cieszyć się resztą wakacji ]
Awatar użytkownika
policjantka
Posty: 173
Rejestracja: 8 lip 2009, o 19:01

Re: Co dalej po złożeniu dokumentów?

Post autor: policjantka »

A jakbym chciała dostać od uczelni zaświadczenie dla ZUS-u, że jestem studentką, to mogę je dostać już teraz czy muszę czekać na listę przyjętych?
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: Co dalej po złożeniu dokumentów?

Post autor: darthbrother »

Dzięki, Morfeusz Cieszenie się wakacjami będzie mało intensywne, bo robota to robota, iść trzeba
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Co dalej po złożeniu dokumentów?

Post autor: Padre Morf »

policjantka - do ZUSu nie wystarczy list z uczelni, że się dostałaś?
Awatar użytkownika
policjantka
Posty: 173
Rejestracja: 8 lip 2009, o 19:01

Re: Co dalej po złożeniu dokumentów?

Post autor: policjantka »

Nie wiem, ale nawet jeśli tak, to ja takiego listu nie dostałam ]
Ale myślę że nie wystarczy bo odkąd pamiętam to zawsze wymagają dostarczenia zaświadczenia specjalnie dla nich wypisanego. No i muszę to u nich zostawić, a ten list chciałabym sobie zachować
Do końca sierpnia muszę dostarczyć zaświadczenie do ZUSu, inaczej przepadnie mi kasa za wrzesień Dlatego pytam czy ktoś wie kiedy mogę dostać taki papierek z uczelni.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Co dalej po złożeniu dokumentów?

Post autor: Gregory »

W dziekanacie UMB wypadałoby poprosić o takie zaświadczenie i może nawet Ci przefaksują
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Co dalej po złożeniu dokumentów?

Post autor: Padre Morf »

Gregory pisze:W dziekanacie UMB wypadałoby poprosić o takie zaświadczenie i może nawet Ci przefaksują
o ile je wystawią w co szczerze wątpie ]
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Co dalej po złożeniu dokumentów?

Post autor: Gregory »

Faktycznie zapomniałem. Liceum się skończyo, tam czy sie stoi czy się leży, zaświadczenie do ZUSu się należy.
Awatar użytkownika
fixix
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 21:50

Re: Co dalej po złożeniu dokumentów?

Post autor: fixix »

Witam,
odnosnie papierka z uczelni bez problemu mozesz go zalatwic, tylko ze to zaswiadczenie potwierdza jedynie to ze zostalo sie zakwalfikowanym na I rok studiow. Dzwonisz do biura rekrutacji i mowisz ze tak owy potrzebujesz a oni go ci przesla. Ja poterzebowalem go aby przyspieszyc gezamin na prawko . Mila pani nawet mi go faxem poscila (szok).

Odnosnie Zusu to jest taka sprawa ze chyba ten papier(ale nie fax) musisz zaniesc do konca wrzesnia do swojego oddzialu aby dostac w terminie kase za wrzesien a potem juz w pazdzierniku doniesc nowy papier mowiacy ze jestes studentem I rouka na UMB aby dalej otrzymywac dane swiadczenie.

pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości