Walka o punkty z CKE

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
kasiaq12122
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 11:37

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: kasiaq12122 »

do KaJot18 witam widze ze juz trocszke czasu minelo od twojego ostatniego wpisu prosze napisz czy cos uznali ci juz jakies dodatkowe punkty ja sama mam podobny problem

witam ja pisalam mature w maju z matmy sama wybralam sobie ten przedmiot i po odebraniu wynikow okazalo sie ze mam 24% gdzie liczylam na wiecej okolo 40 bo mi nie poszlo ale nie dopuszczalam mysli ze m,oge miec nie zaliczona no trudno pomyslalam poprawie w sierpniu ,byl 25 sierpien po otrzymaniu arkuszu bylam zadwolona bo poszlo mi swietnie myslalam ze bede miala conajmniej 50 % z matmy jade do szkoly z pewnoscia ze odbiore swiadectwo i co sie okazuje ze znowu mam 24% cos tu nie tak ,wtedy przeczowalam ze nie poszlo mi az tak dobrze a teraz wrecz cieszylam sie i wogle nie przejmowalam sie tym czekaniem na wyniki do 15 wrzesnia ,niewiem co mam myslec studia przeszly mi w tym roku kolo nosa ,ale zlozylam wniosek o wglad do cke i bede koniecznie jechala zobaczyc co jest nie tak gdyz poszlo mi o wiele lepiej na poprawce niz na normalnej a do tego dziwne jes to ze wynik wogle sie nie zmienil tylko jest caly czas taki sam 24% to jest dzwine tak byl moze o tym nie myslala gdyby byl wiekszy lub mniejszy a nie ten sam do tego babka mowi mi w sekretariacie ze wszyscy co nie zdali mieli dzis tez po 24 % jakas zenada niewiem czy myslec ze to pomylka czy jak w kazdym razie dla wlasnego sumienia jade do gdanska i bede chciala zobaczyc dlaczego mam 24% moze zaszla jakas pomylka ale nie ma co sie na to nastawiac ,wyslalam juz faxem wniosek o wglad i teraz czekam kiedy zadzwonia do mnie i mi powiedza ze moge przyjechac i zobaczyc moj arkusz.odrazu bede chciala zobaczyc i ten z maja i ten z sierpnia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości