dziwne stany podgoraczkowe

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
zajonc77
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 20:50

dziwne stany podgoraczkowe

Post autor: zajonc77 »

Ja mam od 2 tygodni stany podgoraczkowe.
Mam teraz 36,6 ale u mnie to juz goraczka, bo norma u mnie to 36,1.
OBJAWY:
jestem rozgrzana, mam wypieki, czerwone oczy, ciarki i dreszcze. Dochodza jeszcze jakies dziwne stany lekowo-depresyjne.

Zaczelo sie od czasu jak zjadlam zarcie z KFC i po nim dostalam mega zawrotow i mnie pogonilo". Przeszlo na drugi dzien ale zaczely sie stopniowo rzadkie (raz dziennie) stany podgoraczkowe i oslabienie oraz apatia.

Mija juz drugi tydzien, robie sobie badania. Zobaczymy.

Dziwne jest to, ze nie jestem cala rozgrzana tylko mam takie plamy gorace na ciele: plecy, glowa, posladki, ramiona, reszta zimna.

No i te stany lekowe - jakas apatia mnie dopada, nie wiem co to moze byc i dlaczego dolozyla sie do tego depresja?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: dziwne stany podgoraczkowe

Post autor: doktorka »

i tam. zrob najpierw badania. stany depresyjne? kobito. nie wiesz co to depresja chyba. to, ze jestes apatyczna.no well, skoro masz stan podgoraczkowy jak mowisz] jak Cie cos martwi, to idz do lekarza, tyle.
z morfologii wyjdzie jakis mikrob, jesli Cie zasiedlil.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości