Wielka integracja 28.09

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
F
Posty: 11
Rejestracja: 3 lip 2009, o 12:21

Wielka integracja 28.09

Post autor: F »

Wielka integracja I roku kierunku lekarskiego odbędzie się 28.09 (poniedziałek). Spotykamy się na placu Grunwaldzkim, przed Pasażem o godzinie 18:00. Blisko do AM, akademików i każdy powinien wiedzieć gdzie to jest. Niepowtarzalna okazja, żeby poznać nowych kolegów i koleżanki z roku. Później przeniesiemy się w miejsce bardziej sprzyjające integrowaniu się

Zachęcamy wszystkich studentów, żeby przyszli i spotkali się z nami. Biorąc przykład ze starszych kolegów naszym znakiem rozpoznawczym będzie strzykawka (każdy może przynieść własną łatwiej się odnajdziemy ). Postaramy się być bardzo widoczni - tak, żeby nikt nas nie przeoczył

Powiedzcie o tym swoim znajomym z lekarskiego, żeby informacja dotarła do jak największej ilości osób. Im więcej tym lepiej

KONKRETY:
Data: 28 Września (Poniedziałek)
Godzina: 18:00
Miejsce: przed Pasażem Grunwaldzkim

Pozdrawiam
Fred (Fryderyk Menzel)
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: Wielka integracja 28.09

Post autor: holly golightly »

F pisze:Biorąc przykład ze starszych kolegów naszym znakiem rozpoznawczym będzie strzykawka (każdy może przynieść własną łatwiej się odnajdziemy ).


Bez obrazy na miejscu przechodniów przestraszyłabym się ,że ćpuny pouciekały masowo z ośrodków Monaru .Pozdrawiam
dr.queen
Posty: 31
Rejestracja: 3 lip 2009, o 23:26

Re: Wielka integracja 28.09

Post autor: dr.queen »

Może żeby łatwiej się odnaleźć, niech jakaś osoba (np. główny organizator ) założy biały fartuszek. Na pewno każdy go wtedy zauważy a reszta jak chce, niech przychodzi ze strzykawkami
Popski
Posty: 60
Rejestracja: 2 lip 2009, o 14:00

Re: Wielka integracja 28.09

Post autor: Popski »

Wy sądzicie że tam przed pasażem będzie tyle grup studentów, że nie będzie można do każdej podejść i zapytać czy to ta właściwa?
F
Posty: 11
Rejestracja: 3 lip 2009, o 12:21

Re: Wielka integracja 28.09

Post autor: F »

To nie jest obowiązkowe przecież Każdy może normalnie przyjść, nikt nikogo do niczego nie zmusza .
Chodziło tylko oto żeby to było jakoś widoczne, im szybciej się tam zorganizujemy na miejscu, tym szybciej można będzie gdzieś przejść i się zacząć integrować
Popski pisze:Wy sądzicie że tam przed pasażem będzie tyle grup studentów, że nie będzie można do każdej podejść i zapytać czy to ta właściwa?
A nie sądzisz, że szybciej i lepiej będzie jak wszyscy od razu będą widzieć która to ta właściwa ?

Ja nie twierdze, że to jest jakiś świetny pomysł, ale jeśli chociaż trochę ułatwi organizacje to czemu nie? Tym bardziej, że Wy nie musicie nic ze sobą brać
dr.queen pisze:Może żeby łatwiej się odnaleźć, niech jakaś osoba (np. główny organizator ) założy biały fartuszek. Na pewno każdy go wtedy zauważy
No to mógłby być dobry pomysł

Jeszcze dużo czasu zostało - szczegóły można dopracować. Najważniejsze, żeby zwyczajnie jak najwięcej osób było i sie poznało prawda?
Awatar użytkownika
Cheaxie
Posty: 92
Rejestracja: 6 lut 2009, o 11:00

Re: Wielka integracja 28.09

Post autor: Cheaxie »

hmmm. a dokad chcecie isc ja wprawdzie bede juz 28 ale tam gdzie mieszkam obowiazuje mnie powrot na czas tzn. mam wyznaczona godzine powrotu ] bo zamykaja moj dom studenta )
F
Posty: 11
Rejestracja: 3 lip 2009, o 12:21

Re: Wielka integracja 28.09

Post autor: F »

Cheaxie pisze:hmmm. a dokad chcecie isc ja wprawdzie bede juz 28 ale tam gdzie mieszkam obowiazuje mnie powrot na czas tzn. mam wyznaczona godzine powrotu ] bo zamykaja moj dom studenta )
A do której tam macie czas ?
Wpadnij chociaż na chwile się ze wszystkimi zobaczyć, posiedzieć, pogadać ).

Jeśli będzie dużo osób (a pewnie będzie ) ) to chyba pójdziemy gdzieś usiąść w plenerze np. na wyspę Słodową. A wieczorem się przeniesiemy do klubu/pubu jakiegoś.
Awatar użytkownika
Cheaxie
Posty: 92
Rejestracja: 6 lut 2009, o 11:00

Re: Wielka integracja 28.09

Post autor: Cheaxie »

do 21. nie znam dokładnie miasta więc nie wiem gdzie owa wyspa Słodowa się znajduje ) byłam na szkoleniu w piątek więc trochę miasta poznałam, ale później nie wiedziała bym jak wrócić do mojego nowego mieszkania )
Popski
Posty: 60
Rejestracja: 2 lip 2009, o 14:00

Re: Wielka integracja 28.09

Post autor: Popski »

Zawsze możesz przenocować u kogoś
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości