Fizjoterapia

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
Emailen
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2009, o 23:05

Fizjoterapia

Post autor: Emailen »

Wiem, że pewnie ten wątek już był poruszany i to wiele ary, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć (jak takiej idiotce do której nie dociera):

- co trzeba zdawać na maturze na Akademię Medyczną w Katowicach na Fizjoterapię.?
- UWAGA, czy to prawda, że AM w Katowicach nie jest uczelnią darmową.? Bo tak mi powiedziała znajoma c
- Jakie inne uczelnie w okolicach Chorzowa, Katowic, Bytomia (max Kraków lub Wrocław) oferują studia na Fizykoteriapię.? I żeby dodać, które są odpłatne c
- Czy na KAŻDĄ uczelnię na Fizykoteriapię jest test fizyczny.?

Z góry sory za 100-procentowe powtórzenie tematu c
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: Fizjoterapia

Post autor: dynamitka »

1) napewno biologia rozszerzona, trzeba sprawdzić na stronie
2) podejrzewam, że są studia stacjonarne które są w sumie bezpłatne, ale może koleżance chodziło o to, że trzeba gdzieś mieszkać, jeść, kupić jakieś książki i za to się płaci napewno są też niestacjonarne za które się jeszcze dodatkowo płaci czesne
3) chodzi ci o fizjoterapie? bo ja nie widziałam kierunku fizykoterapia. napewno na AWF w Krakowie, UJ w Krakowie, AWF we Wrocławiu, AWF w Katowicach i pełno szkół prywatnych
4) podejrzewam, że na większość prywatnych nie ma testu, wiem że na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia jest kierunek fizjoterapia i nie ma tam testów fizycznych, trzeba poszukać w internecie to naprawde nie boli
dudzian
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2009, o 18:11

Re: Fizjoterapia

Post autor: dudzian »

na Uniwersytecie Medycznym w łodzi nie ma testów sprawnościowych. W postepowaniu rekrutacyjnym są brane pod uwagę wyniki matury z : biologii i fizyki
nikt_ciekawy
Posty: 31
Rejestracja: 6 wrz 2008, o 18:16

Re: Fizjoterapia

Post autor: nikt_ciekawy »

Wiecie może która uczelnia medyczna ma na najwyższym poziomie fizjoterapię? czyli jaki był próg dostania się na te studia. Zakładam, że trzeba tam zdawać nie tylko roz biologię. Bo chyba na awf są mniejsze progi mam rację ?
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Fizjoterapia

Post autor: biolga »

Z tego co widzę, w informatorze UM Łódż zamiast fizyki można matmę wybrać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość