Anemia/Ferrum domięśniowo

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
asix
Posty: 1
Rejestracja: 4 paź 2009, o 20:49

Anemia/Ferrum domięśniowo

Post autor: asix »

Witam! Potrzebuje porady w związku z Anemią.i podawaniem Ferrum domięśniowo jestem już po 20-stu zastrzykach i wcale dobrze się nie czuje. Non stop Mnie mdli, jest mi niedobrze, nie mogę patrzeć na jedzenie. Jeżeli jem obiad to jest pewien moment kiedy mój brzuszek odmawia spożywania jakichkolwiek pokarmów. Cały czas coś Mnie pali w żołądku i milion razy się zastanawiam czy tylko w ciąży nie jestem, bo jak idę do pielęgniarki na zastrzyk czy do lekarza to za każdym razem po opisie objawów męczą Mnie ciążą.
Także prosze o jakąkolwiek poradę jeżeli chodzi o tę cholerną anemią której się nabawiłam przez.
I. głupotę
II. stress i zabiegany tryb życia
III. BRak regularnych posiłków i wiele innych.
Awatar użytkownika
Gormetiel
Posty: 50
Rejestracja: 19 lut 2008, o 19:46

Re: Anemia/Ferrum domięśniowo

Post autor: Gormetiel »

Takie porady tylko u lekarza.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powrotu do zdrowia.
zdzisław
Posty: 271
Rejestracja: 1 cze 2009, o 02:52

Re: Anemia/Ferrum domięśniowo

Post autor: zdzisław »

Jeżeli męczy Cie sprawa ciąży - w aptekach a nawet ostatnio w Tesco widzałem testy ciążowe.

Co do stylu życia - zawuażenie problemu jest pierwszym krokiem do poprawienia sytuacji i myślę, ze to Cię zmotywuje.

3) Podtrzymuję -to co napisano wyżej. Porozmawiaj o swoich wątpliwościach z lekarzem, który Cie leczy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości