tabletki/szczepionki na brzydki zapach psa

traul
Posty: 2
Rejestracja: 9 paź 2009, o 15:39

tabletki/szczepionki na brzydki zapach psa

Post autor: traul »

WITAM,
MOŻE KTOŚ JEST ZORIENTOWANY CZY SA JAKIEŚ TABLETKI LUB SZCZEPIONKI NA BRZYDKI ZAPACH SIERŚCI PSA?
JEŚLI ISTNIEJE COŚ TAKIEGO TAK TO OD JAKIEGO WIEKU MOŻNA JE STOSOWAĆ?
Awatar użytkownika
marti91
Posty: 210
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 10:56

Re: tabletki/szczepionki na brzydki zapach psa

Post autor: marti91 »

A zastanawiałeś się czemu pies brzydko pachnie?
Czym karmisz psa?
Jak często go kąpiesz i w czym?
Gdzie pies mieszka?
traul
Posty: 2
Rejestracja: 9 paź 2009, o 15:39

Re: tabletki/szczepionki na brzydki zapach psa

Post autor: traul »

PIES MA DOPIERO 3 MIESIĄCE JEST ODROBACZONY I ZASZCZEPIONY NIE MA PCHEŁ MIESZKA W DOMU.
ZAPACH STAL SIĘ INTENSYWNIEJSZY W OSTATNICH KILKU DNIACH. KARMY NIE ZMIENIAŁEM, JEDYNIE CO MI PRZYCHODZI NA MYŚL TO ZE MIAŁ SZCZEPIENIE 3 DNI TEMU ALE NIE SADZE ŻEBY TO BYŁO POWODEM ZAPACHU.
Dexter_J

Re: tabletki/szczepionki na brzydki zapach psa

Post autor: Dexter_J »

Są specjalne szampony dostępne u lekarzy weterynarii, więc udaj się do lecznicy, tam lekarz udzieli Ci dalszej instrukcji.
topik
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2009, o 11:52

Re: tabletki/szczepionki na brzydki zapach psa

Post autor: topik »

Szczepionek to chyba nie ma. Trzeba zastanowić się, gdzie jest źródło zapachu, a śmierdzi tak cały, czy z pyska? Są specjalne szampony, które mają przeciwdziałać zapachowi np. z linii beaphar albo all system. Stosowałam oba te produkty i są ok. Poza tym można też kupić specjalne tabletki przeciwko brzydkiego zapachowi )np. z beaphar). Zaglądnij na krakvet.pl, tam jest bardzo różny wybór specyfików. Są też np. preparaty antyseptyczne do sierści. Możesz zadzwonić i zapytać, na pewno Ci polecą, albo wcześniej umów się ze swoim wetem i dopytaj, co by radził. Ja na początku zaczęłaby od wykąpania psiaka:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość