próg 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
szlauf
Posty: 18
Rejestracja: 9 sie 2009, o 13:59

Re: próg 2009

Post autor: szlauf »

misiek666 pisze:zasady przenosin na lekarski są określone
nic odkrywczego.

ok kazdy lubi co innego, skoro kolezanka twierdzi, ze jest super to tylko pozazdroscic.
szym88
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2009, o 15:05

Re: próg 2009

Post autor: szym88 »

zbliża się wrzesień, myślicie że spadnie próg o ten jeden czy dwa punkty, ja osobiscie jestem z wrocławia i dosyć ulatwiło by mi życie studiowanie tutaj. a z drugiej strony trzeba zalatwiac akademiki, stypendia itp do końca sierpnia na innej uczelni do której sie dostałem, a poprostu mi sie nie chce. ]
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: próg 2009

Post autor: Stazystka »

szym88 pisze:zbliża się wrzesień, myślicie że spadnie próg o ten jeden czy dwa punkty, ja osobiscie jestem z wrocławia i dosyć ulatwiło by mi życie studiowanie tutaj. a z drugiej strony trzeba zalatwiac akademiki, stypendia itp do końca sierpnia na innej uczelni do której sie dostałem, a poprostu mi sie nie chce. ]
Tak, myślimy że spadnie 1 pkt, ale jasnowidzami nie jesteśmy. Albo niech Ci się zachce, albo czekaj cierpliwie do września.
Awatar użytkownika
Bereta
Posty: 33
Rejestracja: 4 lip 2009, o 22:12

Re: próg 2009

Post autor: Bereta »

Żeby jak najszybciej ogłosili tę wrześniową listę! Muszę do 10 września wysłać oświadczenie o decyzji podjęcia studiów w Bydgoszczy.
aguchy
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2009, o 19:01

Re: próg 2009

Post autor: aguchy »

A nie próbowałaś zadzwonić do biura rek. w Bydgoszczy i powiedziec im ze na razie nie mozesz dostarczyc reszty dokumentów i że wyślesz tylko oswiadczenie? Słyszałam że paru tak zrobiło =]
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: próg 2009

Post autor: shisha pangma »

skoro składanie dokumentów jest do 4.09 to pewnie dzisiaj albo jutro opublikują Bereta, może zadzwoń do komisji rekrutacyjnej i zapytaj czy i kiedy opublikują listę
Awatar użytkownika
Bereta
Posty: 33
Rejestracja: 4 lip 2009, o 22:12

Re: próg 2009

Post autor: Bereta »

shisha pangma pisze:Bereta, może zadzwoń do komisji rekrutacyjnej i zapytaj czy i kiedy opublikują listę
Jeszcze te dwa dni odczekam i tak właśnie zrobię.
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: próg 2009

Post autor: holly golightly »

Gratuluję Bereta dostałyśmy się z naszym 247 , tyle że ja mimo wszystko zostaję na lek-dencie :].Pozdrawiam
studentka90
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2009, o 21:16

Re: próg 2009

Post autor: studentka90 »

hej) a pozostałe osoby z 247pkt jak?kto się decyduje tu studiować?bo ja się zastanawiam.problem głównie w tym że tutaj już nie mam szans na akademika ewentualnie byłby ktoś chętny do wynajęcia mieszkania?:)
FizjoMalinois
Posty: 76
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 11:24

Re: próg 2009

Post autor: FizjoMalinois »

A ktos zna próg na fizjoterapie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości