Pies gryzie.

Angy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2009, o 18:43

Pies gryzie.

Post autor: Angy »

Przygarneliśmy psa (Buldog francuski-5 lat ma, suka). Jest bardzo madra (aportuje, reaguje na komendy: siad, leżeć itp, odkreca butelki) Ale niestety czasami ma takie dziwne zachowanie. Że potrafi być wszystko ok a ona naraz ani nie warczac gryzie. Zdarza sie to zradko ale sie zdarza. I to nie gryzie normalnie tylko tak jakby miażdży piszcząc przy tym. Ostatnio bawiliśmy się z nia i chciała nas nagle ugryźć ale odsunelismy rece. Mój brat pokazał jej to miejsce gdzie chciała ugryxć (wczesniej tylko okazywała skruche i to nawet skutkowało) a teraz ugryzła go ponownie. Ma napawde mocne szczeki. Z przeszłosci psa wiem tyle, że byłwiele razy oddawany. i teraz nie wiem co ma robic. Pogryzłą juz prawie cała moja rodzine i trudno ja wyczuć. Mnie kiedyś ugryzła w nos. Da sie ja tego oduczyc czy to nie ma sensu? Dlaczego ona to robi? Uwielbiam ja ale jak tak dalej pójdzie to ja niestety oddam.
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Pies gryzie.

Post autor: talagia »

skontaktuj sie z dobrym szkoleniowcem w twojej okolicy, takie dobre rady przez internet niestety nic nie pomoga. Potrzebujecie pomocy tresera, dobrego behawiorysty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości