Skrócenie opakowania do 18 tabletek?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
Nitka
Posty: 91
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 14:47

Skrócenie opakowania do 18 tabletek?

Post autor: Nitka »

Ostatnio byłam u lekarza bo chciałam zmienić tabletki, ale poprosiłam by przepisał mi jeszcze jedno opakowanie starych, bo z racji tego, że był to mój blister awaryjny brakuje mi 3 tabletek, ale powiedział, że nie ma takiej potrzeby i mogę sobie skrócić przyjmowanie tego blistra do 18 tabletek, ponieważ między obecnym i poprzednim opakowaniem nie robiłam przerwy. A po 7 dniach przerwy mam zacząć teraz nowe tabletki. W zasadzie nie spytałam czy antykoncepcja nie zostanie zachwiana przez takie przyjmowanie, bo podczas wizyty pomyślałam, że przecież coś tak istotnego by mi powiedział, ale teraz mam wątpliwości. Problem w tym, że nie mam jak do niego znowu pójść, bo szłam publicznie, a na wizyty czeka się ponad tydzień.
Awatar użytkownika
fimona
Posty: 254
Rejestracja: 14 lis 2007, o 13:52

Re: Skrócenie opakowania do 18 tabletek?

Post autor: fimona »

nie no, co innego jakbys nie zrobila 7 dni pzrerwy tylko 10 (zeby nadrobic te 3 brakujace tabletki) to byb bylo cos na rzeczy,a le robiac tylko 7 dniowa przerwe wsyztsko powinno byc ok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości