Warszawa czy Wrocław co lepsze?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
kofeina
Posty: 65
Rejestracja: 7 lis 2009, o 22:10

Warszawa czy Wrocław co lepsze?

Post autor: kofeina »

Pytanie jak w temacie.skierowanie głównie do studentów weterynarii, która uczelnia jest lepsza?Warszawska czy wrocławska? Chodzi mi o profesorów, o to która z uczelni nastawia się bardziej na praktykę, która daje studentom większe możliwości rozwoju itd. nie wiem.np. współprace z jakimiś dużymi hodowlami, stadninami, itp.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Warszawa czy Wrocław co lepsze?

Post autor: Tahtimittari »

Ciężko się wypowiedzieć, tak żeby porównać studiuję we Wrocławiu, jeśli się chce coś robić, a nie tylko zakuwać, to możliwości są spore. Ja od pierwszego roku chodzę sobie na kliniki i tam można naprawdę dużo się dowiedzieć o weterynarii praktycznej.
O warszawie nic nie jestem w stanie powiedzieć, bo i jak porównać skoro się tylko na jednej uczelni studiuje?
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Warszawa czy Wrocław co lepsze?

Post autor: talagia »

Moze zapytaj konkretnie co cie interesuje i potem mozesz oceniac, co bardziej cie satysfakcjonuje.
Obie uczelnie realizuja podobny poziom i musza spelnic pewnie okreslony material praktyczny i teoretyczny.

Ja studiuje w Warszawie i tez z czystym sumieniem moge polecic jak lubisz ciezka prace
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Warszawa czy Wrocław co lepsze?

Post autor: Korczaszko »

na każdej uczelni cisną z czego innego i pewnie na jednej realizują lepiej jeden przedmiot a na drugiej drugi ]
zwróć uwagę bardziej na miasto odległość od domu, czy miasto jest fajne, może idź za znajomymi czy coś takiego poziomem nie ma się co przejmować
Warszawa jest chyba nowocześniejsza nowsze budynki, akademiki itp, nasze wrocławskie kliniki wyglądają dobrze, ale niektóre sale ćwiczeniowe są szpetne i stare

mądre porady

studiuję we Wrocławiu i mi się podoba

Tahti musisz mnie wyciągać na kliniki bo mi się nie chce łazić
markuss91
Posty: 81
Rejestracja: 25 paź 2008, o 18:09

Re: Warszawa czy Wrocław co lepsze?

Post autor: markuss91 »

a kiedy są kliniki we Wrocku słyszałem że w weekendy.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Warszawa czy Wrocław co lepsze?

Post autor: Tahtimittari »

Kiedy się chce. Można i w tygodniu i w weekend. Nawet w święta jak sobie ktos zażyczy

Korczaszko, dzisiaj byłam na klinikach ^^ jak mam okienko to tam łażę,zamiast do mieszkania jechać. czyli poniedziałki i czwartki:]
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Warszawa czy Wrocław co lepsze?

Post autor: Korczaszko »

godziny otwarcia, można przychodzić kiedy się chce tylko, żeby nie było więcej niż 5 osób (ja byłam przez trochę w 6 )
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Warszawa czy Wrocław co lepsze?

Post autor: Tahtimittari »

dzisiaj na pewno było więcej niż 5 osób (tzn pod koniec, jak przylazłam to było mniej).
fajnie jest czasem jak nikogo nie ma
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości