jaka to rasa

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Marlena02
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:06

jaka to rasa

Post autor: Marlena02 »

Witam serdecznieMam pytanieWzięłam pieska ze schroniska.Został on tam podrzucony, także Matka i Ojciec NN.Zastanawiam się cały czas jaka to rasa.Podobno mieszaniec(ja się zupełnie nie znam)Ostatnio usłyszałam od jakiejś Pani na ulicy że Ojciec lub Matka to na pewno labrador.Maluch był mikroskopijny jak go wzięłamTeraz rośnie w tempie natychmiastowym) Jeśli ktoś chociaż sie domysla co z niego wyrośnie poproszę o odp.
Załączniki
08122009_011.jpg
Marlena02
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:06

Re: jaka to rasa

Post autor: Marlena02 »

Marlena02 pisze:Witam serdecznieMam pytanieWzięłam pieska ze schroniska.Został on tam podrzucony, także Matka i Ojciec NN.Zastanawiam się cały czas jaka to rasa.Podobno mieszaniec(ja się zupełnie nie znam)Ostatnio usłyszałam od jakiejś Pani na ulicy że Ojciec lub Matka to na pewno labrador.Maluch był mikroskopijny jak go wzięłamTeraz rośnie w tempie natychmiastowym) Jeśli ktoś chociaż sie domysla co z niego wyrośnie poproszę o odp.
meqan-wet
Posty: 26
Rejestracja: 2 lis 2009, o 10:59

Re: jaka to rasa

Post autor: meqan-wet »

duże i ładniutkie psisko z pewnością , a poza tym kundelek , gdyż
RASOWY=RODOWODOWY

i tego się powiini własciciele psiaków trzymać
co najwyzej jak twoj piesek urosnie to moze byc w typie rasy , jednak po 1 zdjeciu trudno okreslic .
powodzenia w wychowaniu , pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 154
Rejestracja: 9 paź 2009, o 22:40

Re: jaka to rasa

Post autor: Dzida »

Jeśli piesek nie ma rodowodu to jest po prostu kundel. Jedynie moze być W TYPIE danej rasy.
GOLDEN
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2009, o 20:05

Re: jaka to rasa

Post autor: GOLDEN »

to kundelek, jedynie umaszczenie ma podobne do labradora ale nawet nie wygląda jak jego potomek, jak możesz to daj fotkę jak stoi z profilu, tak najłatwiej poznac labradory.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość