przepisywanie wf-u

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
kabacz
Posty: 6
Rejestracja: 30 maja 2009, o 00:20

przepisywanie wf-u

Post autor: kabacz »

Otóż mam takie pytanie. Jestem studentką pierwszego roku. W przyszłym roku zamierzam zmienić kierunek. Czy jeśli nie zaliczę teraz semestru(nie zdam egzaminów) to będę mogła przepisać sobie zaliczony już wf w przyszłym roku na innym kierunku czy warunkiem aby przepisać zaliczone już przedmioty jest zaliczenie całego semestru?

Proszę o odpowiedzi
zdzisław
Posty: 271
Rejestracja: 1 cze 2009, o 02:52

Re: Proszę o odpowiedź...ważne!

Post autor: zdzisław »

Na pierwszych zajęciach musisz sie zapytać. Jeżeli to ta sama uczelnia to prawdopodobnie nikt nie będzie robić problemu. Pamiętaj jednak ze z roku na rok mogą zmienić sie warunki zaliczenia (czy przepisana) danego przedmiotuWiec w 100% bym na to nie liczyl.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Proszę o odpowiedź...ważne!

Post autor: Biochejter »

Dużo zależy od uczelni. Na mojej nie da się w ogóle przepisać w-fu praktycznie. Są ludzie po innych studiach - musieli na w-f chodzić. Ja miałem na 1-szym kierunku 4 semestry w-fu, na 2-gim jest 2 (ta sama uczelnia) i mimo to nie było opcji o przepisaniu zaliczenia. Musisz popytać na uczelni na której chcesz takiego zabiegu dokonać
kabacz
Posty: 6
Rejestracja: 30 maja 2009, o 00:20

Re: Proszę o odpowiedź...ważne!

Post autor: kabacz »

Na razie nie wiem na jakiej uczelni wyląduje. Chodzi o to, że chcę poprawiać maturę i ze względu na brak czasu aby się do niej przygotować, chcę teraz zrezygnować z kierunku, na którym zimuję. I nie chcę podchodzić do egzaminów, bo po prostu szkoda mi cennego czasu na naukę do nich, skoro i tak na tym kierunku nie zostanę. Nie chcę mieć zmarnowanego np. wfu, dlatego pytałam czy abym mogła go przepisać muszę do końca zaliczyć semestr. Jednak już chyba zdecydowałam, ze do egz. nie podchodzę:)

Dzięki za odpowiedzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość