Szynszyl- czy coś z nim złego?

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
marlena_96
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2010, o 13:06

Szynszyl- czy coś z nim złego?

Post autor: marlena_96 »

Witam! Jestem pierwszy raz na forum.
Przedwczoraj zauważyłam że Stefan zrobił bardzo rzadkie kupki(poczatkowo myślałam, że to przez to, że gdy w nocyltrzez moja nieuwagę nie miał dostępu do wody, a potem jak mu ją dałam to duzo jej wypił). więc wieczorem wysprzątnełam klatkę. Jednak wczoraj luźne bobki znów się pojawiły. Wtedy dałam szylkowi ziarenka ryżu. Dziś jest troche lepiej, lecz zobaczyłam, że Stefcio zaczął zjadac swoje (już troszkę twardsze ale nadal miękkie i klejące) kupki, lizać się w okolicach odbytu i jest trochę osowiały.
Pomocy Dodam że Stefana mam od ok.16 dni.!
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

[Link] Szynszyl- czy coś z nim złego?

Post autor: WojtekB »

Dziś jest troche lepiej, lecz zobaczyłam, że Stefcio zaczął zjadac swoje (już troszkę twardsze ale nadal miękkie i klejące) kupki, lizać się w okolicach odbytu i jest trochę osowiały.
Pomocy Dodam że Stefana mam od ok.16 dni.!
Na tą część pytania odpowiedziałem już kiedyś w tym temacie: KLIK, co nie wyklucza też innych przyczyny, których niewolno bagatelizować. Najlepiej jak się udasz z swoim szynszylę do weterynarza
marlena_96
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2010, o 13:06

Re: Szynszyl- czy coś z nim złego?

Post autor: marlena_96 »

Dziekuję bardzo za szybką odpowiedź!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości