czy ktos mi moze pomóc?

Awatar użytkownika
palola
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2010, o 15:56

czy ktos mi moze pomóc?

Post autor: palola »

czy ktos wie co to jest catasol?mojej suczce podano ten lek a nie wiem co to takiego.a także.depedin,cambivit, i jeszcze cos ale nie jestem pewna czy dobrze napisze shetyren.prosze o pomoc!
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: czy ktos mi moze pomóc?

Post autor: karteczka88 »

Catosal to są witaminki - Zaleca się stosowanie preparatu przy zaburzeniach przemiany materii, osłabieniu, wyniszczeniu i wyczerpaniu organizmu wskutek np. niedożywienia, przebytych chorób pasożytniczych i zakaĽnych, ciężkich porodów, jak i po różnego rodzaju zabiegach operacyjnych, przy zaburzeniach czynności wątroby, zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki, schorzeniach żołądka i jelit mogących prowadzić do upośledzenia wchłaniania witaminy B z przewodu pokarmowego, w niedokrwistości megaloblastycznej, przy neuropatiach i osłabieniu 12aktywności skurczowej mięśni szkieletowych różnego pochodzenia, a także przy leczeniu niektórymi antybiotykami, np. neomycyną i sulfonamidami z trimetoprimem.

Combivit- to też są witaminki z grupy B i C

a co do reszty to nie kojarzę
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Awatar użytkownika
palola
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2010, o 15:56

Re: czy ktos mi moze pomóc?

Post autor: palola »

dziękuje bardzo:)
a czy ktoś wie cos na temat tych innych
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: czy ktos mi moze pomóc?

Post autor: Tahtimittari »

Depedin:
Psy: alergiczne stany astmatyczne, chroniczne stany zapalne płuc, alergiczne zapalenia skóry i pokrzywki, świąd skóry, ropowica, pęcherzyca, oparzenia, choroby z autoagresji, stany zapalne przewodu pokarmowego (colitis, enteritis), choroby atopowe (alergiczny nieżyt nosa, alergiczne zapa­lenie spojówek, alergie pokarmowe), zapalenie stawów, choroba reumatyczna, rwa kulszowa, zmiany zwyrod­nieniowe kręgów, zapalenie tkanki łącznej, wstrząs anafilaktyczny, wstrząs septyczny.
w takich przypadkach się stosuje ten lek (w internecie znalezione)
a shetyren, to chyba źle nazwę napisałaś.
Awatar użytkownika
palola
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2010, o 15:56

Re: czy ktos mi moze pomóc?

Post autor: palola »

DZIEKUJE
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości