zdrowie publiczne

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

zdrowie publiczne

Post autor: jankes_medyk »

mam pytanie: czy znajduje sie moze tutaj ktos kto skonczyl zdrowie publiczne ? jestem ciekaw jakie sa po tym kierunku perspektywy, gdzie sie pracuje itp
Awatar użytkownika
metallica
Posty: 53
Rejestracja: 8 mar 2009, o 23:27

[Link] zdrowie publiczne

Post autor: metallica »

powinieneś to raczej zamieścić w tym temacie:
matura-i-egzaminy-na-uczelnie-forum-mat ... 5a9df64ded
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: zdrowie publiczne

Post autor: jankes_medyk »

buahaha nawet nie smiesznenie wiem co to ma wspolnego z matura i rekrutacjami.
edyta20
Posty: 36
Rejestracja: 10 maja 2008, o 12:09

Re: zdrowie publiczne

Post autor: edyta20 »

Ja mam znajomego ratownika medycznego, który robił magisterke ze zdrowia. Odradza to takżdemu. Po tym nie ma perspektyw, nikt nie wie co to dokładnie jest. On wyladował jako pielęgniarz w domu pomocy społecznej. Masakra
Wilson
Posty: 90
Rejestracja: 12 gru 2008, o 10:04

Re: zdrowie publiczne

Post autor: Wilson »

Ja jestem na ZP ale dopiero I rok licencjat. Jak masz jakieś pytania odnośnie studiów/rekrutacji to chętnie odpowiem.
niunia
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 17:23

Re: zdrowie publiczne

Post autor: niunia »

Ja także odradzam studiowanie tego kierunku. Jeśli chcecie pracować w służbie zdrowia to lepiej iść na pielęgniarstwo, bo po zdrowiu nie ma żadnych perspektyw. W przychodniach wolą zatrudniać pielęgniarki, bo poza pracą w administracji mają także prawo wykonywania iniekcji, robienia ekg itp. Na studiach jest praktycznie sama teoria, której później i tak nie będziecie mieli jak i gdzie wykorzystać. Szkoda czasu i pieniędzy, lepiej wybrać coś po czym ma się konkretny zawód. Poza tym każdemu trzeba tłumaczyć czym jest w ogóle zdrowie pibliczne, bo ludzie nie mają zielonego pojęcia co to za dziedzina i kim się po tym jest:/
genepioneer
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2007, o 13:32

Re: zdrowie publiczne

Post autor: genepioneer »

edyta20 pisze:Ja mam znajomego ratownika medycznego, który robił magisterke ze zdrowia. Odradza to takżdemu. Po tym nie ma perspektyw, nikt nie wie co to dokładnie jest. On wyladował jako pielęgniarz w domu pomocy społecznej. Masakra

jeżeli pracował jako pielęgniarz w domu pomocy to chyba z racji że jest ratownikiem, osoba po zdrowiu publicznym nie ma uprawnień żeby zajmować się ludźmi, to czysto papierkowy kierunek studiów, dużo nauki mało praktyki, a po takich studiach zajmuje się problemami populacji a nie jednostki.
Awatar użytkownika
olo511
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2009, o 09:22

Re: zdrowie publiczne

Post autor: olo511 »

heh mam koleżankę która to skończyła ale studiuje teraz ze mną bo po ZP nic się nie masz uczysz się takich głupot w ogóle nie przyda P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość