jaka to rasa

rafi241
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2010, o 17:24

jaka to rasa

Post autor: rafi241 »

witam chciałbym się wiecej dowiedziec na temat jaka to rasa i jak prawidłowo opiekawac sie nad tym psem a raczej suka jest to napewno mieszaniec ma około 6 tygodni ,czy ten pies nadaje sie do bloku gdzie mieszkam i czy lubi dzieci mam córeczke 4 latka dziekuje
Załączniki
DSC00501.JPG
DSC00500.JPG
DSC00499.JPG
DSC00497.JPG
DSC00496.JPG
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: jaka to rasa

Post autor: tusiulka »

Wydaję mi się, że to jakiś mieszaniec. Ma na pewno coś z owczarka niemieckiego.
Awatar użytkownika
iza91
Posty: 120
Rejestracja: 26 sie 2008, o 15:47

Re: jaka to rasa

Post autor: iza91 »

Sama sobie odpowiedziałaś , że to mieszaniec ] wiec to nie żadna rasa. A to czy lubi dzieci czy nie to raz nie da się tego stwierdzić, a dwa każdy pies jest inny. Wszystko zależy od wychowania. Jak sie dzieci nad nim nie będą znęcać to nie powinno być problemu. Wiadomo każdy pies ma granice cierpliwości ] Co do mieszkania w bloku to myślę, że wszystko zależy od ilość ruchu jakie mu zapewnisz . Znam osoby które trzymają w bloku bernardyna . Co prawda nie pochwalam tego, bo to nie są psy do mieszkania , ale podaje tylko taki przykład. Wiec jak widać można. Swoją drogą nad takimi sprawami trzeba się zastanowić ZANIM weźmie się psa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość