Dni Otwarte 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Dni Otwarte 2010

Post autor: David »

Mi się w ogóle i uczelnia i miasto spodobało. Teraz tylko się dostać .
lykorz
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Dni Otwarte 2010

Post autor: Dudek »

Kurde a miałem iść sobie długopisów nabrac to byłem za bardzo głodny po chemii D. To się trzeba pytać normalnych studentów bo [at] to wam kit wciskał ^^. Jak to mile i ładnie .
magdalenne
Posty: 54
Rejestracja: 1 sie 2008, o 23:26

Re: Dni Otwarte 2010

Post autor: magdalenne »

Byłam z koleżanką, co prawda nie znalazłyśmy wszystkiego co nas interesowało ale i tak wg. mnie opłacało się jechać [ a mamy sporo drogi, bo aż z podkarpacia ]. Byłyśmy na anatomii i w Universum na pokazach z farmakognozji.
Nota bene, czy jest tutaj może na forum chłopak który był na pokazach farmakognozji z bodajże dwoma lub trzema kolegami, [jeden z nich zadawał dużo pytań ]. Byliśmy w takiej małej grupce 6-7 osobowej, potem dołączyły jeszcze 3 osoby. Był ubrany we flanelową koszulę i zartował z pytającego kolegi. Będę mega-wdzięczna za jakieś wskazówki co do niego bo bardzo mi zależy zeby go odszukać :X

Ps.
David - co do świeżości tych narządów to bym polemizowała
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Dni Otwarte 2010

Post autor: David »

No nie wszystko było świeże. Szczególnie w muzeum. Ale to co wyciągali z wiaderka w prosektorium wyglądało na świeże .
lykorz
magdalenne
Posty: 54
Rejestracja: 1 sie 2008, o 23:26

Re: Dni Otwarte 2010

Post autor: magdalenne »

tak czy siak było bardzo ciekawie
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Dni Otwarte 2010

Post autor: Dudek »

No raczej, że świeże , semestr wyciągaliśmy narządy do tych wielkich pojemników, żebyście mieli co pooglądać P .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości