Szynszyla wcina drewnianą półkę

Awatar użytkownika
fimo
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2009, o 11:45

Szynszyla wcina drewnianą półkę

Post autor: fimo »

Imię: Stefan
Gatunek: Szynszyla
Wiek: 4 miesiące
Zadomowienie: 1,5 tygodnia

Moja szynszyla w nocy gryzie krawędzie deskeczek - półeczka ze sklejki w klatce (klatka kupiona w zoologicznym, polki w zestawie). Hałas to to nie jest, tylko koszmarny odgłos trzaskanego drewna. Zawsze się muszę obudzić w nocy. Już wole piłowanie czyms ostrym tablicy niż to! Stefan ma kostke taka wapienną do ścierania zębów, czemu czepił się deseczek?
Gość

Re: Szynszyla wcina drewnianą półkę

Post autor: Gość »

To jest normalne u szynszyli :!: W ten sposób zcierają sobie ząbki . U mnie również stefan woli drewnianą deseczkę od kostki wapiennej . :D I niestety nie da się spać po nocachltozdr
Elaaa

Re: Szynszyla wcina drewnianą półkę

Post autor: Elaaa »

mój też lubi deskę :D obżarł już ją zdrowo
polecam stopery ) cisza i spokój
karolcia321

Re: Szynszyla wcina drewnianą półkę

Post autor: karolcia321 »

:-D moja tez lubi wcinac i półeczke którą ma zaraz obok a nawet czasem zabiera sie za sciane a ma wapionka i rożne gadzety he he i ma na imie pani Stanisława :D
Gość

Re: Szynszyla wcina drewnianą półkę

Post autor: Gość »

Mój szymuś tez jadł deskę i nie mogłam spać. ale niestety mi zdechł i teraz mam nowego szynszyla,nie mia jeszcze imienia ale i tak mi nie zastąpi szymusia
zabson
Posty: 4
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 13:29

Re: Szynszyla wcina drewnianą półkę

Post autor: zabson »

one poprostu lubia grysc wszelkiego rodzaju drewno i nie tylko taka natura . ] a moje już zjadly prawie cała półke wiec trzeba nastepna robic ]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości