Szczecin - Na ile kierunków można składać

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
doreen
Posty: 107
Rejestracja: 26 sty 2010, o 19:22

Szczecin - Na ile kierunków można składać

Post autor: doreen »

Mam pytanie: czy w Szczecinie można składać podanie tylko na jeden kierunek? Albo na stomę albo na lekarski? Czy można i na to i na to?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Szczecin - Na ile kierunków można składać

Post autor: Asillith »

wybierasz tylko jeden z tych.
Awatar użytkownika
doreen
Posty: 107
Rejestracja: 26 sty 2010, o 19:22

Re: Szczecin - Na ile kierunków można składać

Post autor: doreen »

A to lipa
Paulinas
Posty: 5
Rejestracja: 9 maja 2010, o 13:09

Re: Szczecin - Na ile kierunków można składać

Post autor: Paulinas »

sorry za wtrącenie, ale to są 2 wydziały, więc jeżeli chcesz zapłacić dwa razy opłatę rekrutacyjną to śmiało możesz ubiegać się o przyjęcie
lubieemenemsy
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 14:20

Re: Szczecin - Na ile kierunków można składać

Post autor: lubieemenemsy »

Nieeeeeeee, nie wydaje mi się. Od zawsze było to dla mnie dziwne ale niestety do Szczecina można składać tylko na stomatologię albo lekarski. A ostatnio nawet o tym czytałam na stronie PAM-u. W dodatki, jeżeli składa się na któryś z tych kierunków, to nie można na biotechnologię.
freeprotestgirl

Re: Szczecin - Na ile kierunków można składać

Post autor: freeprotestgirl »

komunikat dla mniej rozgarnietych: w szczecinie można złożyć na jedne kierunek z wydziałów lek i lek stom oraz na jeden z wydziałów nauk o zdrowiu podsumowując: nie można złożyć na lek i na stome, ale można zlożyć na lek i na pielegnierstwo np Poza tym, na pamie mozna zarejetrowac sie tylko na 2 kierunki łącznie (z powyższymi obostrzeniami). lek i biotech to tez niedozwolona kombinacja, to te kierunki sa na jednym wydziale, czy sa tak traktowane Koniec kazania. Informacja pewna i ostateczna, a jak ktoś nie wierzy, niech się nauczyc czytac i skorzysta ze strony pamu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości