Podreczniki - 1 rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Rayden
Posty: 52
Rejestracja: 6 lip 2009, o 23:12

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: Rayden »

noari pisze:Cześć, od jakiegoś czasu czytam to forum i mam pytanie do osób obeznanych, jakie podręczniki należy już kupić, a z czym warto poczekać.
To czytaj uważniej, zamiast pytać po raz n"-ty o to samo.
SimplyMe
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 14:35

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: SimplyMe »

Cate1515 pisze:Orientujecie się jakie książki będzie można wypożyczyć na szkoleniu bibliotecznym, a w jakie pozycje trzeba się zaopatrzyć we własnym zakresie?
to zalezy ktory wylosujesz numer. Ci na poczatku dostaja w zasadzie wszystko (oprocz rzeczonej Skawiny) ), nie wiem jak jest z atlasami w tym roku, moze kupili jakies nowe, kiedy bylam na I roku, i tak trzeba bylo skombinowac wlasny
SimplyMe
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 14:35

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: SimplyMe »

I co do Bochenka, z tego co pamietam, uczelnia ma ich bardzo duzo i kazdy sie zalapal (albo prawie kazdy.),
ja osobiscie, podobnie jak ktos inny na forum, uczylam sie tylko ze Skawiny i egzamin zdalam, wiekszosc moich znajomych tez jechalo na tych skryptach albo na pituchowej. Bochenek to juz dla ambitnych i pasjonatow. Faktycznie przyjemnie sie czyta, bo jest napisany prawie jak ksiazka fabularna ale trzeba miec duzo czasu i checi zeby przez to przebrnac, a naprawde nie jest to niezbedne.

Stoma z tego co pamietam uczyla sie z Pituchowej
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: Gregory »

Koleżanka twierdzi, że na składzie jest 100 atlasów z 2008roku, z czego tylko 8 już wypożyczonych
mustache
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 10:00

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: mustache »

wiecie ile mozna max wypożyczyć?
od razu po szkoleniu bibliotecznym mozna już wypożyczać? bo jak tak to nie będę brał placaka tylko auto skołuje xd
Awatar użytkownika
policjantka
Posty: 173
Rejestracja: 8 lip 2009, o 19:01

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: policjantka »

Z nowego regulaminu:
§ 11
1.Studenci, słuchacze studiów doktoranckich oraz pracownicy UMB mogą mieć na koncie do 15 książek z możliwością przedłużenia, o ile książka nie zostanie zamówiona przez innego użytkownika.
2.Studenci I roku mogą wypożyczać zbiory po odbyciu szkolenia bibliotecznego.

I jeszcze jedna ważna rzecz:
§ 7
1.Cena karty bibliotecznej - 10 zł.
2.Duplikat karty bibliotecznej - 20 zł.

Ale zdzierstwo
mustache
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 10:00

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: mustache »

dzieki
Max89
Posty: 13
Rejestracja: 2 lut 2009, o 22:07

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: Max89 »

Witam,
mam pytanie czy wystarczy taki atlas anatomiczny Yokochi ’ego: allegro 737410858
czy lepiej kupić Sobotte (choć droga )?
allegro 746724271

Co sądzicie też o atlasie Mcminna?
mustache
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 10:00

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: mustache »

słuchaj ja chodze sporo po forach i wszedzie wymieniaja sobotte (czasem nettera). ja osobiście planuje kupić sobotte (wiem że droga /). ale atlas to podstawa więc myśle że warto. a te atlasy co podałeś to pierwszy raz słysze
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: Padre Morf »

polecam Sobottę - na wykładach są zdjecia z tego atlasu, podobnie na kolokwiach ryciny odkserowane do podpisania ]
elladan
Posty: 8
Rejestracja: 11 cze 2009, o 12:04

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: elladan »

Jaki polecacie podręcznik do chemii Z góry dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: Agher »

już za późno na to, ale zostawię dla potomnych info: podręcznik do chemii - żaden. treści z wykładów jak najbardziej wystarczą do zaliczenia przedmiotu.
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: Podreczniki - 1 rok

Post autor: darthbrother »

Tak, inaczej będziecie takimi idiotami jak ja,którzy podręcznik prof. Gałasińskiego kupili, a otworzyli go raz lub dwa razy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości