przenosiny na 2. rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
inka3
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2008, o 08:26

przenosiny na 2. rok

Post autor: inka3 »

Cze, od 2 roku b?d? studiowa? w Bydgoszczy.Czy kto? ?yczliwy móg?by mi napisa? jakie ksiki obowi?zuj? z biochemii, histologii i fizjologii? Jak wygl?daj? te przedmioty?Z góry dzi?kuj?.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2008, o 16:57 przez inka3, łącznie zmieniany 1 raz.
Crocku
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2009, o 18:30

Re: przenosiny na 2. rok

Post autor: Crocku »

chcialbym sie po pierwszym roku przeniesc do lodzi na lekarski cywilny z bydgoszczy . czy jest taka mozliwosc ? jakie trzeba warunki spelnic i kiedy trzeba zaczac zalatwiac sprawy z tym zwiazane ? Prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: przenosiny na 2. rok

Post autor: Grzybu123 »

Je?li chodzi o ?ód? to s?ysza?em, ?e tam jest ciko z przenosinami. Na pewno nie przyda Ci si? semestr histologii który jest na I roku w Bydgoszczy.

Generalnie to najlepiej napisa? jaki? ?adny list i to ju? teraz do rektora albo prorektora do spraw studentów - powinni odpisa? co i jak.

Pozdrawiam
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: przenosiny na 2. rok

Post autor: Izi »

hej Inka3-witam w takim razie w naszym gronie, ja bede teraz tez na drugim roku wiec sie zapewne zobaczymy a wiesz juz w ktorej jestes grupie?
ksiazki:
z tego co mowia ludzie to przede wszystkim:
histologia sawicki, (lub Ostrowski ale ja np nie mam na niego czasu wiec nie kupujeP)
biochemia harpera
a fizjo to traczyk
a jak te przedmioty wygladaja to pojecia nie mam bo wolalam sie na zapas nie stresowac i nie pytac tylko samemu sie przekonac
Awatar użytkownika
eMKa
Posty: 163
Rejestracja: 11 maja 2008, o 20:50

Re: przenosiny na 2. rok

Post autor: eMKa »

czy wie kto?, jakie s? szanse przeniesienia si? po 1 roku w Bydgoszczy na drugi rok do Poznania? Czy s? ró?nice programowe?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości