Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
kapitan planeta
Posty: 101
Rejestracja: 17 lip 2009, o 00:30

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: kapitan planeta »

Asillith pisze:Moim zdaniem nie spadnie a jeśli coś obstawiam 248-250
też podobnie myślę, pierwszy próg może nie będzie 261 jak rok temu ale niewiele, niewiele niższy, a ostatin wróżę minimum 249, myśle, że są niewielkie szanse, że spadnie poniżej 250, nawet trudna biologia nie zaniży tego progu, bo przeciez i chemia i fizyka były bardziej niz znośne.
anq
Posty: 79
Rejestracja: 22 maja 2009, o 00:06

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: anq »

próg NA PEWNO będzie niższy niż w zeszłym roku, więc Wasze pomysły około 255 są moim zdaniem nierealne. myślę, że Ci, którzy będą mieligt250 maja duże szanse studiować od października tutaj
Awatar użytkownika
kapitan planeta
Posty: 101
Rejestracja: 17 lip 2009, o 00:30

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: kapitan planeta »

anq pisze:próg NA PEWNO będzie niższy niż w zeszłym roku, więc Wasze pomysły około 255 są moim zdaniem nierealne. myślę, że Ci, którzy będą mieligt250 maja duże szanse studiować od października tutaj
obyś miała rację !
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: stellar »

Wymarzonymi słowami do wypisania na tym forum byłoby do zobaczenia w październiku P Ale póki co, zostaje nam siwienie, i czekanie

Ja chcę żeby zeszło do 248-9 ^^ Marzenie ściętej głowy, ale w sumie, jakby tak pogdybać.to może nawet i realne )
Awatar użytkownika
kwiatinho
Posty: 69
Rejestracja: 30 lip 2008, o 09:57

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: kwiatinho »

260 ponad. matura zbyt łatwa . nie wiem czy dobiję do tego progu ale sądzę, że patrząc realnie to granica stanie na tym pułapie .
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: julia.....:):) »

nie za mało 280 czy nie przesadzasz matura nie była taka łatwa , klucz z bioli jest restrykcyjny wiec spokojnie 245-250 będzie
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Black Widow »

Julia a myślisz, że na farmacje starczy na wum 240?
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: julia.....:):) »

nie wiem jak naród napisał ale mi się nie wydaje żeby był wysoki oczywiście matma sknociłaale może z tyle będzie
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: julia.....:):) »

ja wiem jak ludzie płaczą z powodu bio i też chem więc
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Lady-Freakish »

Mam nadzieję, że rocznik `91 okaże się być z niżu demograficznego i próg będzie niższy. Chciałabym się dostać.
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Black Widow »

a myślicie, że wszyscy z roczników 90 i wdół specjalnie pisali w tym roku matmę żeby sie dostac na studia na farme na wum
Grzenek
Posty: 36
Rejestracja: 17 kwie 2010, o 21:08

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Grzenek »

Progi się nie utrzymają. Biologia była trudniejsza. I chemia też była trudniejsza. Co by nie mówić było znacznie więcej miejsc do pomylenia się. Chemia nie wymagała bardziej dogłębnej znajomości materiału niż rok temu, ale było się łatwiej pomylić (jeżeli ktoś uważa, że była łatwiejsza niż w latach poprzednich to najzwyczajniej w świecie się myli). Fizyka była porównywalna, chociaż też łatwo było zgubić punkty w paru miejscach, uwierzcie mi, że wiele osób będzie początkowo zawiedzionych swoim wynikiem, a po rekrutacji okaże się, że był całkiem dobry. Próg na WUM w porównaniu z rogiem ubiegłym oceniam na niższy o kilkanaście punktów, nawet do 20. Poza tym mimo wszystko w roczniku 1991 ludzi jest już trochę mniej.
mihuZdzihu

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: mihuZdzihu »

katka7 pisze:a myślicie, że wszyscy z roczników 90 i wdół specjalnie pisali w tym roku matmę żeby sie dostac na studia na farme na wum
Wszyscy z roczników 90 i w dół nie mogli pisać matmy na podstawie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 11 gości