Zdjęcie do rejestracji on-line

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Lamparcik
Posty: 24
Rejestracja: 13 lip 2009, o 13:00

Zdjęcie do rejestracji on-line

Post autor: Lamparcik »

Czy to musi być zdjęcie takie typowo legitymacyjne? (Jednolite tło, krawacik itp?), czy mogę po prostu wyciąć swoją twarz z innego zdjęcia?
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Zdjęcie do rejestracji on-line

Post autor: godziasia »

raczej legitymacyjne. Logowałam się w zeszłym roku, więc nie pamiętam, ale wydaje mi się, że legitymacyjne.
kasioolek2123
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2010, o 14:27

Re: Zdjęcie do rejestracji on-line

Post autor: kasioolek2123 »

ja użyłam nielegitymacyjnego i mi sie normalnie załączyło. ciekawe czy nie odwaliłam z tym zdjęciem.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Zdjęcie do rejestracji on-line

Post autor: lith »

Nie pamiętam jak w Gdańsku, ale zauważyłem, że przynajmniej na części zdjęcie ma spełniać warunki dowodowego. Ja tam nie kombinowałem i przeszedłem zrobić sobie słit focię to fotografa, w domu odpowiednio zmniejszyłem i teraz wstawiam gdzie chcą
Co tam 5zł w tą czy w tamtą jeżeli i tak na każdej uczelni zostawiamy 85 zeta - Jeżeli później miałbym z tego powodu jakies problemy i niepotrzebny stres to szkoda nerwów i czasu na zabawy z fotoszopem
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Zdjęcie do rejestracji on-line

Post autor: Kirsten »

Nad tym samym się zastanawiam i chyba wrzucam dyplomowe tak też zrobiłam rok temu i nikt mi nic nie zrobił
Awatar użytkownika
Luuck
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:06

Re: Zdjęcie do rejestracji on-line

Post autor: Luuck »

Ja wolalem zrobic nowe, zeby nie bylo potem zadnych problemow
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości