Wyniki z dwóch lat

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
biedron-ka
Posty: 104
Rejestracja: 15 cze 2010, o 19:55

Wyniki z dwóch lat

Post autor: biedron-ka »

Witam Całe Forum. Jestem biedron-ka też użerałam się w tym roku z pomysłowością CKE i przechodzę do rzeczy.
Słuchajcie jak to jest.

Jeśli zaistnieje taka sytuacja:

Poprawiam maturę z chemii i biologii.
Uda mi się poprawić tylko biologię. Z chemii mój drugi wynik jest gorszy od wyniku z pierwotnej matury.
Składam na lek i lek-dent.
Mogę wziąć tylko lepsze wyniki? tzn biolę z aneksu, a chemię ze świadectwa maturalnego? czy biorą punktację tylko z aneksu lub tylko ze świadectwa?
Kiedyś słyszałam, że można sobie wyziąc lepszy wynik obojętnie z której matury, a jak teraz czytam np. stronę UM w Bydgoszczy (nie ma wprost) ale tak sobie nie wiem czy słusznie logikuję", że chyba sobie tak wybrać nie można

Byłabym wdzięczna gdyby ktoś rozwiał moje wątpliwości i napisał skąd wie to co wie (źródło informacji jest tu bardzo istotne, bo już różne wersje tej odpowiedzi słyszałam).
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Wyniki z dwóch lat

Post autor: a_niap »

Jezeli poprawiasz mature na gorszy wynik, to nie dostajesz na to aneksu. Na aneksie tylko to co masz wyższy wynik.
Awatar użytkownika
biedron-ka
Posty: 104
Rejestracja: 15 cze 2010, o 19:55

Re: Wyniki z dwóch lat

Post autor: biedron-ka »

A to tak.
Dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości