co mam robic w zyciu...

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
nikodem123asdf
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2010, o 19:49

co mam robic w zyciu...

Post autor: nikodem123asdf »

Witam jestem tu nowy kończę właśnie 2 klasę liceum i zastanawiam się nad dobrum kierunkiem na studia (albo licencjat) związany(w sęcie matury) z biologią, geografią . ale na który ne będę musiał zdawać matury z chemii ( nie mam szczęścia co do nauczycieli z chemii ) wiem że brzmi to naiwnie ale kompletnie nie wiem na czym powinienem się najbardziej skupić w przyszłym roku . będę wdzięczny za każdą odpowiedź
PS czy stydiowanie za granicą np. w holandii lub w belgii to dobry pomysł ?
Szwadron
Posty: 78
Rejestracja: 13 cze 2010, o 00:45

Re: co mam robic w zyciu...

Post autor: Szwadron »

Chemia w LO jest na tyle banalna, że nie potrzeba Ci do tego nauczyciela i taka jest prawda Masz AŻ rok do matury więc nie trać czasu
Margaretta6941
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2009, o 12:59

Re: co mam robic w zyciu...

Post autor: Margaretta6941 »

Z samą biologią zdaną na poziomie rozsz. jest trochę kierunków. Biologia, logopedia, pedagogika, analityka medyczna (w Bydgoszczy), biotechnologia na politechnice, ochrona środowiska. I pewnie jakieś jeszcze. Musiałbyś sobie w internecie poszukac.
Z geografią nie wiem jak to jest.
nikodem123asdf
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2010, o 19:49

Re: co mam robic w zyciu...

Post autor: nikodem123asdf »

Margaretta6941 pisze:Z samą biologią zdaną na poziomie rozsz. jest trochę kierunków. Biologia, logopedia, pedagogika, analityka medyczna (w Bydgoszczy), biotechnologia na politechnice, ochrona środowiska. I pewnie jakieś jeszcze. Musiałbyś sobie w internecie poszukac.
Z geografią nie wiem jak to jest.
czy rozszerzenie z angielskiego powiększa liczbę możliwości ?(zapomniałem o tym napisać )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości