Hej... Proszę o radę...:)

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
marzena24
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2010, o 18:05

Hej... Proszę o radę...:)

Post autor: marzena24 »

Hej Właśnie dziś widziałam się z koleżanką i zrobiła sobie kolczyk, jest zachwycona mówi, że to jej perełja i ja też postanowiłam.Tylko że teraz mam sesje i jak tylko ja zalicze przekłówam sobie jęzora Jeszcze przed obroną i mam tylko nadzieje że rodzice się nie kapną mam nadzieję że to jest możliwe.Acha i mam pytanie czy można stracić smak poprzez złe przekłucie języka? Bo tak słyszałam prosze o odpowiedź.Oczywiście zrobie to w profesjonalnym studjo:) Pozdrawiam wszystkich :*
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: Hej... Proszę o radę...:)

Post autor: lukasz471 »

Stracić smak? Kubki smakowe rozmieszczone są na całym języku Pytanie gdzie biegnie droga unerwiająca język i odbierające bodźce smakowe. Możliwe, że można stracić. Ale raczej mało prawdopodobne. Równie dobrze możesz zginąć pod kołami samochodu w drodze do salonu. Więc nie ma czym się martwić.
marzena24
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2010, o 18:05

Re: Hej... Proszę o radę...:)

Post autor: marzena24 »

Właśnie dziś to zrobiłam. i w zasadzie to nie wiem czy jest ok bo mnie boli a po za tym ten kolczyk jest dosyc daleko. nie wiem czy tak byc musi czy moze sie pomylil kolezanki maja blizej:( i się troszkę smucę, że kosztowało mnie to tyle nerwów iiii mam źle zrobione. Pewnie jutro nie powiem za wiele a idę na zebranie do przedszkola do syna. ja mam tylko nadzieję, że ten kolczyk który jest trochę dalej będzie sprawiał przyjemność mojemu mężowi:):):) Pozdrawiam wszystkich i dzieki lukaszu za odpowiedz :*
marzena24
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2010, o 18:05

Re: Hej... Proszę o radę...:)

Post autor: marzena24 »

Hej ludziska chciałam się zapytać dlaczego pan w studio powiedział mi, że jak przebije język to nie mogę jeść nabiału jogurtów pić mleka, jeść kiśle i budynie? Bo w zasadzie jeść nic nie mogę a taki jogurt to by przeleciał. I nie wiem czemu nie moge.Czekam na odpowiedz pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: Hej... Proszę o radę...:)

Post autor: Tau »

bo trudno wymyć jak wpadnie w okolice kolczyka + sper pożywka dla bakterii = zapalenie bakteryjne + przechlapane
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości