Kto startuje na wojlek? :-D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Piotrek_m
Posty: 34
Rejestracja: 9 maja 2010, o 10:35

Kto startuje na wojlek? :-D

Post autor: Piotrek_m »

Witam,

Piszcie, kto z Was startuje na wojlek do Łodzi!

Ja składam na lek do Olsztyna, wojlek i stoma Łódź i stoma Szczecin Jestem rocznik 90, mam 225 pkt z maturki
freeprotestgirl

Re: Kto startuje na wojlek? :-D

Post autor: freeprotestgirl »

męczysz ludzi ogarnij się, dziecko słońca
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: Kto startuje na wojlek? :-D

Post autor: fizolof123 »

z takim wynikiem mozesz miec ciezko z dostaniem sie na medycyne ale to tylko moja sugestia.Duzo osob bedzie zabierac papiery z farmy i przenosic na lek wiec moze byc ciezko ale w olsztynie najnizsze progi co roku wiec przy odrobinie farta moze sie zalapiesz
Piotrek_m
Posty: 34
Rejestracja: 9 maja 2010, o 10:35

Re: Kto startuje na wojlek? :-D

Post autor: Piotrek_m »

fizolof123 - dzięki za sugestie, wiem że mój wynik nie jest za wysoki, liczę na szczęście i mam nadzieje, że się uda. Chociaż może Szczecin da radę, w końcu chcą tym razem fizykę rozszerzoną, matmy nie honorują - są więc jakieś szanse

freeprotestgirl - wiesz co. odezwij się do mnie na Gadu, jeśli masz jakiś problem. Chociaż wolałbym, żebyś już w ogóle nie odzywała się w taki sposób bo szkoda mi zwyczajnie na to czasu i nerwów. To jest kulturalne forum, nie chcę robić tutaj żadnej lipy obrażając Ciebie czy kłócąc się z Tobą. Nie chcę żeby inni użytkownicy kojarzyli mnie i mój nick (którego używam na wielu forach) z jakimiś dziwnymi i nieprzyjemnymi rzeczami dziejącymi się na forum biolog. Po prostu nie chcę być nie miły i nie chcę psuć tutaj atmosfery.
GreGKow90
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2010, o 15:31

Re: Kto startuje na wojlek? :-D

Post autor: GreGKow90 »

Powiedzcie mi czy wszyscy na wydziale wojskowo-lekraskim mają te wojskowe przedmioty i większą liczbę godzin W-Fu czy tylko ta 60 która podpisała kontrakt z MON-em
Freeq06069

Re: Kto startuje na wojlek? :-D

Post autor: Freeq06069 »

GreGKow90, raczej wszyscy . Tym wlasnie wojlek rozni sie od leku .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości