nasienie na innych częściach ciała?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Marcin I.
Posty: 304
Rejestracja: 12 maja 2006, o 13:04

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Marcin I. »

tin pisze:Kobiety nie sa wiatropylne i nieraz naprawde sie trzeba namęczyc żeby miec potomka
Racja,racja.Ale najczęściej to jest tak, że jak się chce, to się trudno wstrzelić, a jak się nie chce - to trafia się za pierwszym razem
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Iwus »

Mama tr&#xF3jki pisze:a ile pleminiki mogą przezyć w odbycie i czy to możliwe by dostały się do pochwy ?
według moich informacji zajście w ciąże przez stosunek analny jest niemożliwe.Jeśli masz wątpliwości możesz sobie zrobić test ciążowy.Twoje opóznienie może być związane z tym,że karmisz piersią .
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: tin »

Ja skolei słyszłem, że to jest możliwe. Podobno czasem zdarza sie, że tylkna ściana pochwy(oddzilajaca odbyt od pochwy) nie jest całkowicie zasklepiona i nasienie może sie przedostać.
Jednak także polecam test ciążowy.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Aniaww »

Taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko i sądzę że badanie ginekologiczne ją wykryłoby.

Ogólnie trudno jest zajść w ciążę w każdy inny sposób niż stosunek, ale w razie wątpliwości polecam test ciążowy.

Aha - seks analny stosowany często jest szkodliwy dla kobiety i dla pożycia, niech to będzie miłe urozmaicenie ale nie standard. Dlaczego robicie to tylko tak? Nie jest to metoda antykoncepcyjna, może powinnaś pomyśleć onormalnej".
Mama trójki

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: Mama trójki »

Totylko tak . zdaŻyło nam się kilka razy raptem. Owszem będziemy stosować normalną antykoncepcję - jak najbardziej. Narazie jednak dopuki karmię małą nie chcę się faszerować pigułkami ( poza tym jestem strasznie niesystematyczna i zdarza mi sie zapomnieć łyknąć ).
Planuję załoŻyć wkładkę, z tym, ze to troszkę kosztuje i musze chwilkę się jeszcze wstrzymać. Stąd takie chwilowe i awaryjne wyjście.

Bardzo dziękuję za rady, i powaŻne odpowiedzi to dla mnie bardzo waŻne dzięki.

pozdrawiam
ejka

jak dŁugo

Post autor: ejka »

jak długo Żyją plemniki? na prześcieradle, na podłodze, na ręce, na spodniach?
laketchup

Re: nasienie na innych częściach ciaŁa?

Post autor: laketchup »

bylam w basenie gdzie kochaja sie pary w jednym z klubow i zastanawiam sie czy to co plywa w tym basenie zyje
:wink:czy ktos mi powie
to nasienie
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość