kursy przygotowawcze

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
izia19
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:19

kursy przygotowawcze

Post autor: izia19 »

Mam pytanie do maturzystów i studentów. Jestem obecnie w II klasie i w przyszłym roku chciałabym zapisać się na kurs przygotowujący do matury z fizyki. Chodzi mi o Warszawę, rozważałam SGGW i WUM. Może podzieli się ktoś wrażeniami? Co radzicie?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: kursy przygotowawcze

Post autor: Asillith »

Chodziłam na sggw fajny kurs ale ogólnie to liczy się rozwiązanie własne jak największej ilości zadań
neopostman
Posty: 211
Rejestracja: 15 kwie 2010, o 23:57

Re: kursy przygotowawcze

Post autor: neopostman »

Nie polecam, strata pieniędzy. Moja koleżanka jeździła na te całe kursy, buliła ponad 1000 złotych, i miała z fizyki 84%, czyli tyle samo co ja, człowiek który siedział tylko przy zadaniach i arkuszach od czasu do czasu zaglądając do jakieś teorii.
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: kursy przygotowawcze

Post autor: stellar »

Jeśli sama nie potrafisz poradzić sobie z wiedzą, to odradzam wszelkiego typu kursy. Mój znajomy jeździł i nie polecał, głównie chodzi o rozwiązywanie zadań. Ja uważam, ze jeśli już pomoc, to u korepetytora - pieniądze łącznie zapewne wyjdą takie same, ale taka indywidualna praca z dobrym nauczycielem to same korzyści - sprawdza Ci zadania, poprawia i wytyka błędy. Korki z fizyki to w moim przypadku było najlepsze wyjście, bo z tępej na fizykę masy jaką była moja głowa wykrzesałam w tym roku 86% ]
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: kursy przygotowawcze

Post autor: proximeaccessit »

Ja chodziłam na fizykę na WUM i miałam 94%.
Wszystko zależy od wykładowcy - ale generalnie, całego kursu nie polecam. Najważniejszy jest własny wkład pracy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości