1 rok stomy potem lek

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
ol_ik
Posty: 32
Rejestracja: 14 cze 2008, o 14:41

Re: 1 rok stomy potem lek

Post autor: ol_ik »

dzieki:)
gabgab
Posty: 11
Rejestracja: 30 cze 2008, o 01:00

Re: 1 rok stomy potem lek

Post autor: gabgab »

hej, a nie wiecie może jak wygląda kwestia przeniesienia na WUMie po pierwszym roku ze stomy na lekarski?
meffiu_89
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2009, o 14:49

Re: 1 rok stomy potem lek

Post autor: meffiu_89 »

podpisuje sie pod pytaniem poprzedniczki.
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: 1 rok stomy potem lek

Post autor: Kirsten »

Może podniosę temat, bo interesuje mnie czy we Wrocławiu istnieje możliwość przeniesienia ze ze stomy na lek? nikt jeszcze o ten wątek nie zahaczył, dodam, że chodzi mi cały czas o studia stacjonarne, może słyszeliście o takim przypadku, z góry dzięki
zlotko
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2009, o 20:25

Re: 1 rok stomy potem lek

Post autor: zlotko »

Niestety w tym roku nie ma przenosin za pomocą tzw uzasadnionego podania do dziekana. Tylko rekrutacja,a gdy potem Ci starczy pkt, to jakoś się załatwia w dziekanacie, indeks przedstawia z zaliczeniami i na II rok przenosza. Nie wiem jeszcze jak, chcę próbowac, ale patrząc na wypowiedzi maturzystów, będzie tak samo ciężko jak rok temu.
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: 1 rok stomy potem lek

Post autor: netke »

a zaświadczenie o braku zdolności manualnych?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: 1 rok stomy potem lek

Post autor: a_niap »

gabgab pisze:hej, a nie wiecie może jak wygląda kwestia przeniesienia na WUMie po pierwszym roku ze stomy na lekarski?

Nie ma czegoś takiego. Chcesz studiowac na lekarskim - musisz sie dostac na lekarski. Ewentualnie mozesz jednoczesnie studiowac stome i lekarski (jak sie zgodzą), ale i tak wiekszośc przedmiotów trzeba robic jeszcze raz (w tym: anatomia, fizjologia, biochemia)
keyraa
Posty: 221
Rejestracja: 31 sty 2009, o 20:44

Re: 1 rok stomy potem lek

Post autor: keyraa »

a dlaczego wy ludzie chcecie się przenosic ?
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: 1 rok stomy potem lek

Post autor: Scheherazade »

Zazwyczaj jest tak że próg na stomatologie jest o dwa czy trzy punkty niższy niż na medycynę. Jak komuś odrobinę braknie to z tego co mi wiadomo można przestudiowac rok stomatologii i starac się o przeniesienie na drugi rok medycyny, ale czy to prawda(?) tego niestety nie wiem .
Awatar użytkownika
szczyglasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2009, o 12:24

Re: 1 rok stomy potem lek

Post autor: szczyglasta »

ja slyszalam ze na WUMIE 90% przypadkow przeniesienia stoma lek nie ma zadnego problemu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości