próg na lekarski w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
tabularasaa
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2010, o 21:28

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: tabularasaa »

Otó? wybra?abym Szczecin ze wzgl?du na bezpo?rednie poczenie ode mnie. Aby dojecha? do Olsztyna musz? si? przesiada?. No i gdybym by?a w Szczecinie mia?abym po drodze Wroc?aw gdzie studiuje mój Luby
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Irminna »

Rozumiem, czyli decyduj? wzgl?dy odleg?o?ciowo-dojazdowe

Julia a ty sk?ada?a? do Olsztyna?
Ostatnio zmieniony 29 lip 2010, o 19:36 przez Irminna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Amira1001
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2009, o 00:35

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Amira1001 »

Eh, nie u mnie to inaczej wygl?da. Mam star? matur? i troch? wi?cej lat wi?c nie zostaj? rok w domu, ale pracuj? i dodatkowo si? ucz?. W?a?nie nie jest prosto si? przenie z Olsztyna na inn? AM w moim przypadku, bo nie wiem czy wiecie, ?e tylko Olsztyn w ca?ej Polsce nie robi egzaminów dla starych maturzystów, jest konkurs ?wiadectw, a ka?da inna uczelnia wymaga egzaminu. Tak?e przeniesienie si? w moim wypadku by?oby po prostu niewykonalne, ale ogólnie s?ysza?am, ?e z Olsztyna przenie si? trudno.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Anielka »

, to rzeczywi?cie inna sytuacja. ale na PAMie mo?e jeszcze spadnie,tak?e nie przekre?laj jeszcze tego roku
Awatar użytkownika
Amira1001
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2009, o 00:35

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Amira1001 »

W tym roku nie z?o?y?am na PAM, bo pisa?am egzamin w Poznaniu, wi?c mog?am z?o?y? tylko i wycznie w Poznaniu. Do Olsztyna sk?ada?am, bo tam nie musia?am pisa? egzaminu. Do Poznania si? nie dosta?am, zosta? mi tylko Olsztyn, ale to tak jak mówi?am musia?abym tam ju? zosta? je?li bym zacza, a nie bardzo mi to po drodze jest. dlatego postanowi?am zrezygnowa? w tym roku i napisa? za rok egzamin znowu.tak to jest jak si? nie ma nowej matury pozdrawiam!
dzidasss
Posty: 9
Rejestracja: 29 lip 2010, o 19:52

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: dzidasss »

Sory, ?e wyskakuje z takim pytaniem, ale jak jest w Olsztynie z tymi nast?pnymi listami?to dopiero we wrze?niu?bo na stronie juz nie podali ?adnego innego terminu
tabularasaa
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2010, o 21:28

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: tabularasaa »

Dzwoni?am tam i Pani mi powiedzia?a ?ebym spodziewa?a si? telefonu gdzie? w okolicach 3-4 sierpnia. Teraz ju? nie b?dzie ?adnych informacji na stronie a jedynie kontakt telefoniczny (maj? dzwoni?)
dzidasss
Posty: 9
Rejestracja: 29 lip 2010, o 19:52

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: dzidasss »

Dzi?kuj? bardzo za informacje:) ja tak samo jak Ty nie z?o?y?am do Szczecina a teraz brakuje mi w Olsztynie 4 pkt i mam mega wyrzuty sumienie Mam pro?b?, gdyby do Ciebie zadzwonili dasz zna? jako? na forum czy na gg?
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: julia.....:):) »

czyli spadnie 1 albo dwa punkty
Agusia90
Posty: 155
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:02

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Agusia90 »

Julia nie smu? si?, w tamtym roku w Olsztynie spad?o 19 punktów ( z 243 na 224) to w tym powinno wi?cej, bo mniej osób pisa?o Fr i pewnie du?o osób z lepszymi wynikami pójdzie do ?odzi, Szczecina wtedy progi spadn?. Du?o osób sk?ada?o do Olsztyna asekuracyjnie, musz? jeszcze pozabiera? papiery-a z tym najd?u?ej schodzi. Ci co si? dostali to myk teraz na wakacje, a papiery niech le, kiedy? si? tam odbierze.
Ja mam ten sam problem i te? mi teraz smutno
tabularasaa
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2010, o 21:28

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: tabularasaa »

Dam zna? jak tylko zadzwoni? a czy spadnie du?o. Kobitka powiedzia?a mi, ?e osób tylko z moim wynikiem (228pkt) jest 17. No i z ka?dym nast?pnym punktem pewnie te? co? w ten dese?. Ale my?l?, ?e i tak sporo osób zrezygnuje na rzecz ?odzi czy Szczecina i próg spadnie
Awatar użytkownika
[amber]
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2010, o 19:04

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: [amber] »

Irminna ja równie? wybra?am Szczecin ze wzgl?du na lepsze poczenia Prawda, by?am osobiscie z papierami, aby wreszcie zrekompensowa? sobie dotychczasowe siedzenie w domu sp?dzone na ?ledzeniu list, hehe.
Ja równie? my?l?, ?e próg w Olsztynie jeszcze spadnie o wiele pkt. Ale te same argumenty do mnie przemawiaj?, które widz? ju? w innych postach Czyli: my?l?, ?e wiele osób wybra?o t? akademi? asekuracyjnie, jest wiele osób, które s? ju? na innych uczelniach, a nie wybra?y papierów, ?ód? da?a pierwsz? list? bardzo zani?on? i wiele osób na hura z?ozy?o tam papiery. No a wiadomo, ?e ka?dy spadek progu na jednej uczelni, powoduje spadek równie? i na innych (m.in. w Szczecinie, gdzie obecnie jest ni?szy, a troch? osób tam z pewno?ci? zostanie, albo przejd? do innych uczelni) wi?c progi w Olsztynie ci?gle b?d? spada? Wiadomo, punkt krytyczny kiedy ludzie nie b?d? mieli ju? gdzie migrowa? kiedy? nadej musi, aczkolwiek jeszcze chyba nie czas na niego Tak wi?c powodzenia!
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: skun »

[amber] pisze:Irminna ja równie? wybra?am Szczecin ze wzgl?du na lepsze poczenia Prawda, by?am osobiscie z papierami, aby wreszcie zrekompensowa? sobie dotychczasowe siedzenie w domu sp?dzone na ?ledzeniu list, hehe.
A wraca?a? tego samego dnia czy zanocowa?a? tam gdzie Dla wi?kszo?ci sk?adaj?cych do Szczecina to niez?a podró? (ca?y dzie?). W t? i z powrotem tak z miejsca, to mo?na si? umordowa?.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 57 gości