do studentów biologii na ujk w kielcach - pilne!!!!!!!!!!!!!

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
switezianka
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:37

do studentów biologii na ujk w kielcach - pilne!!!!!!!!!!!!!

Post autor: switezianka »

Witam wszystkich,
wiecie może jak to jest na UJK w Kielcach z biologią w kwestii specjalności - chodzi mi o to, że jak jest mniej niż 20 osób chętnych, to danej specjalizacji nie uruchamiają . Mnie interesuje ta biologia - bez specjalności, tzn: jest nieokrojona względem innych. Skoro jest bez specjalności - to znzaczy że na pewno zostanie uruchomiona - martwi mnie to, bo w tym roku jest mało chętnych na biologię - trochę ponad 60, a specjalizacje są 3 łącznie z tą moją, (jeśli mogę to nazwać specjalizacją w ogóle) Obawiam się o to, czy zostanie otworzona , a tylko na tym mi w zasadzie zależy. Jeśli ktoś z Was wie, to niech napisze, plisssss No i w ogóle zdarzyło się kiedyś, że nie otworzyli jakiejś specjalizacji na biologii Ile było chętnych w zeszłych latach na ogólną - proszę piszcie, bo jestem kompletnie nieobeznana. Napiszcie w ogóle cokolwiek na ten temat wiecie, BŁAGAM - TO BARDZO PILNE
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości