Pozna? czy bydgoszcz??

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
emka1
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2010, o 18:24

Pozna? czy bydgoszcz??

Post autor: emka1 »

Jak wy?ej. KOMPLETNIE NIE WIEM GDZIE MAM I, do bdg mam 60 a do poznania mam 100 km, nie interesuj? mnie kluby studenckie-pomó?cie
emka1
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2010, o 18:24

Re: Pozna? czy bydgoszcz??

Post autor: emka1 »

studenci napiszcie cokolwiek jaki rok jest najgorszy, czy podobaja wam sie zaj?cia?
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

[Link] Poznań czy bydgoszcz

Post autor: Izi »

poczytaj sobie w innych watkach np.
kto-z-was-studiuje-na-cm-w-bydgoszczy-vt4113-15.htm
lub tu
i-rok-vt14328-150.htm
nie powtarzajac sie za bardzo-jestem teraz po drugim roku,jak dla mnie uczelnia jest bardzo przyjazna,wiele rzeczy mozna zalatwic,zdawalnosc w ostatetcznych terminach dobra
uczyc sie trzeba duzo-jak to na medycynie ale jest czas na wszystko jesli sie jest zorganizowanym
piszesz ze nie interesuja Cie kluby studenckie wiec o mozliwosciach rozrywkowych pisac nie bede choc zycie studenckie nawet i na takim kierunku kwitnie:P
atmosfera zalezy od roku i asystentow-ja na swoj rok narzekac nie moge,nie ma jakiegos widocznego wyscigu szczurow-przynajmniej do tej pory-wiekszosc jest ?yczliwa i chetnie dzieli sie materialami i notatkami
moge sie jednak wypowiedziec tylko o Bydzi bo o Poznaniu sie nie orientuje choc z tego co pamietam to nie slyszalam jakis zlych opinii o tej uczelni
emka1
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2010, o 18:24

Re: Pozna? czy bydgoszcz??

Post autor: emka1 »

dzi?ki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości