Technologia chemiczna AGH, wydział energetyki i paliw

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
Hefcio2012
Posty: 7
Rejestracja: 2 sie 2010, o 19:54

Technologia chemiczna AGH, wydział energetyki i paliw

Post autor: Hefcio2012 »

Pytanie do studentów:) CZy ciężko jest się dostać? Jakie wyniki z matury dają raczej 99% pewność na dostanie się tam? Z czego powinnam zdawać mature? CZy gdybym hipotetycznie zdecydowala sie zdawać tylko rozszerzoną chemię, to czy mialabym szansę na dostanie się? Wiem że to wszystko zależy od liczby kandydatów, ich wyników, powiedzcie jak to było kiedy wy przeżywaliście te maturalne stresy:)
Valerie

Re: Technologia chemiczna AGH, wydział energetyki i paliw

Post autor: Valerie »

Studentką nie jestem, ale znam kogoś kto właśnie skończył 1 rok. Rok temu dostał się z maturą tylko z chem (r) napisaną na 80% bez najmniejszego problemu, pewnie wystarczało mniej. Tak rok temu jak i w tym roku mają rekrutację uzupełniającą, więc dostać się ciężko nie jest Wymagania jako takie i wszystkie inne inf o rekrutacji na pewno są na stronie agh.
Hefcio2012
Posty: 7
Rejestracja: 2 sie 2010, o 19:54

Re: Technologia chemiczna AGH, wydział energetyki i paliw

Post autor: Hefcio2012 »

Dziękuję:) Bardzo mi pomogłaś:)
Valerie

Re: Technologia chemiczna AGH, wydział energetyki i paliw

Post autor: Valerie »

Proszę, nie ma za co
ногомас

Re: Technologia chemiczna AGH, wydział energetyki i paliw

Post autor: ногомас »

ja niedawno zarejestrowałem się na AGH do rekrutacji uzupełniającej, miałem iść do warszawy, ale nie wypaliło

w związku z tym mam pytanie, który wydział na AGH jest lepszy, ceramiki czy paliw? Na ceramiki próg bodajże 200pkt wyższy, niż na wydziale paliw, wiecie z czym to jest związane? Punktów mi spokojnie starcza.

Są tu jacyś studenci, którzy mogliby opisać, jak wygląda tam studiowanie, czy matematyka jest strasznie trudna?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości