Kolagen

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Kolagen

Post autor: Agusia »

Mam pytanie - czy kolagen redukuje lub znacząco zmniejsza rozstępy? słyszałam różne opinie i już sama nie wiem co o tym myśleć.
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Kolagen

Post autor: resnick »

slabo
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: Kolagen

Post autor: Agusia »

Na pewno słabo pomaga?
Jeśli nie kolagen to co innego może pomóc?
liberos333
Posty: 38
Rejestracja: 7 paź 2009, o 16:11

Re: Kolagen

Post autor: liberos333 »

Co do kolagenu nie mogę się wypowiedzieć, jednak wiem, że w aptekach można dostać specjalne maści na rozstępy, zapytaj. Ważny jest czas reakcji- im szybciej je posmarujesz, tym lepszy będzie efekt działania danej maści. Ważna jest też systematyczność.
Awatar użytkownika
Prins
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2010, o 16:50

Re: Kolagen

Post autor: Prins »

Z pewnych źródeł wiem, że raz nabyte rozstępy nie znikają, można je jedynie zamaskować (np. przez opalanie). Lekarz kiedyś polecał taniec lub pływanie na basenie.
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Kolagen

Post autor: resnick »

opalanie? Prins widziales opalone nogi z rozstepami? paskudnie widac:P
a moze lepiej sie do nich przyzwyczaic? mimo wszystko zawsze jakos zostana. zblakna ale beda.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Kolagen

Post autor: doktorka »

nie da sie zlikwidować rozstępów, można je znacząco zredukować specjalistycznymi zabiegami z użyciem lasera, podobno nawet zlikwidować", ale nie jestem pewna, czy rzeczywiście, czy po prostu efekt jest tak dobry. No oczywiście te metody laserowe kosztują koszmarne pieniądze]Ani kolagen, ani inne mazidła oczywiście nie pomogą, bo z jakiej racji by miały pomóc
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Kolagen

Post autor: Stalowy »

doktorka pisze:nie da sie zlikwidować rozstępów, można je znacząco zredukować specjalistycznymi zabiegami z użyciem lasera, podobno nawet zlikwidować", ale nie jestem pewna, czy rzeczywiście, czy po prostu efekt jest tak dobry. No oczywiście te metody laserowe kosztują koszmarne pieniądze]Ani kolagen, ani inne mazidła oczywiście nie pomogą, bo z jakiej racji by miały pomóc
Siłą z kosmosu
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: Kolagen

Post autor: Anezka »

W rodzinie jedna z kobiet używała Trobioticu czy jakoś tak - maść antybiotyk. Pomogło jej trochę, aczkolwiek miała głębokie i gdzieniegdzie dość mocno widoczne rozstępy. Teraz nie widać ich praktycznie wcale. Jakieś cuda? Zabiegi? Kremy za pół tysiąca? NIE. NAJZWYKLEJSZA OLIWKA DLA DZIECI.
Agula12
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2009, o 18:40

Re: Kolagen

Post autor: Agula12 »

Wypróbuj sobie algi, podobno całkiem dobrze działają.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości