Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
luidziLP
Posty: 27
Rejestracja: 15 sty 2010, o 20:10

Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: luidziLP »

Hej:)!
Mam pytanie odnośnie edycji zbioru do chemii Witowskiego z 2010 roku. Czy bardzo się różni od zbioru wydanego w 2009 roku? Opłaca się kupić edycje 2010, mając już w domu zbiór z 2009 roku.
I jak biologia i matematyka tego wydawnictwa ? podoba się wam

pzdr :]
Caterina
Posty: 181
Rejestracja: 12 sty 2009, o 15:11

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: Caterina »

Z tego co mnie wiadomo edycje te roznia się tym, że w 2010 beda zadania z matury 2010 dodane i ewentualnie jakies do nich analogiczne i tyle ( moja kolezanka miala 2008 a ja 2009 i dlatego tak mowie).
Mandarynka
Posty: 357
Rejestracja: 23 cze 2009, o 13:33

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: Mandarynka »

Ponoć w nowej edycji dodano jakiś dział, konkretnie radioaktywność. Szkoda, że ktos kto ma starsze wydanie nie może sobie dokupić erraty z nowymi zadaniami ale takie prawa rynku. Wogóle ma ktoś już nowe wydanie
Agucha06
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2010, o 18:46

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: Agucha06 »

czy w tych zbiorach zdan sa tylko odpowiedzi do zadan w postaci wynikow czy sa tez zadania rozwiazane od początku do końca:] prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
Luuck
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:06

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: Luuck »

tylko odpowiedzi, bez rozwiazan
Mandarynka
Posty: 357
Rejestracja: 23 cze 2009, o 13:33

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: Mandarynka »

Ma już może ktoś nowy zbiór?
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: karimata »

Mandarynka pisze:Ma już może ktoś nowy zbiór?
Ja dziś zamówiłem jak ktoś ma jakieś pytania to jak dostane to chętnie odpowiem mam ambitny plan zrobienia całego drugiego tomu z ogólną&nieorganiczną przez wakacje
Awatar użytkownika
luidziLP
Posty: 27
Rejestracja: 15 sty 2010, o 20:10

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: luidziLP »

jezeli masz dostęp do edycji 2009 to jesli mozesz porownaj jak bardzo sie roznia 2009 vs 2010 )
pozdrawiam
Awatar użytkownika
florqa
Posty: 132
Rejestracja: 18 sty 2009, o 17:39

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: florqa »

Ja dzisiaj zamówiłam Witowskiego, bo tak dużo ludzi go zachwala, hehe. Więc jakby co, też będę mogła odpowiedzieć na wszelkie pytania, jednak nie posiadam dostępu do edycji z 2009, więc porównać nie mogę.

A przy okazji. Zastanawiam się jeszcze nad kupnem zbioru zadań Pazdry. Jak sądzicie, czy Witowski + zbiory Operonu wystarczą i czy zakup Pazdry to już nie będzie przesada
Awatar użytkownika
woicieh
Posty: 226
Rejestracja: 2 sie 2010, o 10:55

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: woicieh »

W edycji 2010 są poprawione błędy z lat poprzednich.

florqa pisze:A przy okazji. Zastanawiam się jeszcze nad kupnem zbioru zadań Pazdry. Jak sądzicie, czy Witowski + zbiory Operonu wystarczą i czy zakup Pazdry to już nie będzie przesada
Słyszałem, że zadania ze zbioru z Operonu odbiegają od wymagań i zadań maturalnych, a Pazdro jest bardzo fajny polecam. Jak dla mnie to zbiorów nigdy nie jest za dużo.
Awatar użytkownika
florqa
Posty: 132
Rejestracja: 18 sty 2009, o 17:39

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: florqa »

Na razie jednak zostanę przy tym co mam, a jak wszystko rozwiążę i zostanie mi jeszcze czas, to zaopatrzę się w Pazdrę. Trzeba inwestować w swoją przyszłość.
Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 218
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:08

Re: Witowski edycja 2010 - pytanie :]

Post autor: Madlene »

Słyszałem, że zadania ze zbioru z Operonu odbiegają od wymagań i zadań maturalnych,

tak zgadza się, ja z kolei mam znajomych. co kiedyś kupili sobie pełne zestawy Pakiet Maturzysty Operon z biologii, chemii, fizyki, i nijak nie byli z tego zadowoleni. Tyle, że pięknie i kolorowo wyglądały, lecz ich wartość merytoryczna pozostawiała wiele do życzenia. Jak kto woli.

PS: florqa, ile Ty masz tu zwierzaków, poślij jednego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości