Lekarski 2010- INTEGRACJA

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
elomagdalena
Posty: 7
Rejestracja: 4 sie 2010, o 12:08

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: elomagdalena »

Ja jestem z Warszawy Rocznik 90.
Jeżeli jest jeszcze ktoś chętny wynajmem mieszkania , to ja jestem bardzo, ale to brdzo zainteresowana
gg 1194892 w razie potrzeby:) pozdrawiam
Chanomile
Posty: 79
Rejestracja: 6 sie 2009, o 18:13

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: Chanomile »

Witam mój rocznik - 90 dużo nas w tym roku
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: Kirsten »

Same dziewięćdziesiątki (me too)
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: skun »

Właściwie nie wiedziałem w jakim temacie to dać - powinno być w Ciekawostki z innych uczelni
Pewnie wielu z was składało również papiery do Łodzi jako że tam respektują podobnie jak w Szczecinie 3 R.

Zobaczcie co się tam dzieje

Kod: Zaznacz cały

lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,8233190,Studiabyli_na_liscie_przyjetychindeksow_nie_dostana.html
Chanomile
Posty: 79
Rejestracja: 6 sie 2009, o 18:13

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: Chanomile »

O cholera A ja bogu dzięki wybrałam szczecin
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: Kirsten »

skun pisze:Właściwie nie wiedziałem w jakim temacie to dać - powinno być w Ciekawostki z innych uczelni
Pewnie wielu z was składało również papiery do Łodzi jako że tam respektują podobnie jak w Szczecinie 3 R.l
Bardzo przykra sytuacja dla tych osob
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: zgREDka »

. i w takiej sytuacji czesc z punktamigt232 podziekuje Łodzi i pojdzie do Szczecina
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: julia.....:):) »

ej no może nie będzie tak źle poza tym jak złozyły te osoby papiery w łodzi to ich termin dosłania dokumentów minął w szczecinie .no jeśli są to blokerzy to mamy problem
elomagdalena
Posty: 7
Rejestracja: 4 sie 2010, o 12:08

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: elomagdalena »

ale to chyba nie będzie możliwe, jeżeli nie złożyli papierów w wyznaczonym terminie/
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: zgREDka »

Julia pisala o blokerach, ktorzy maja dokumenty na 2 uczelniach i sie wachaja.
Czytalas dzisiejsza wyborcza 8 osob im sie wacha.

A wlasnie co do tej akcji z Łodzia to jednak ich poprzyjmuja tak jak chcieli
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: skun »

zgREDka pisze:Julia pisala o blokerach, ktorzy maja dokumenty na 2 uczelniach i sie wachaja.
Czytalas dzisiejsza wyborcza 8 osob im sie wacha.

A wlasnie co do tej akcji z Łodzia to jednak ich poprzyjmuja tak jak chcieli
Równie szybko jak ich poprzyjmują, to się ich pozbędą w legalny sposób. Asystenci dostaną przykaz ile osób mają nie przepuścić (bo uczelnia za nie płaci i traci) i po sprawie.
Musieli ich przyjąć, bo ta sprawa stała się zbyt głośna i za mocno już śmierdzi. Ja i tak współczuje tym z Łodzi.
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: Kirsten »

skun pisze:
zgREDka pisze:Julia pisala o blokerach, ktorzy maja dokumenty na 2 uczelniach i sie wachaja.
Czytalas dzisiejsza wyborcza 8 osob im sie wacha.

A wlasnie co do tej akcji z Łodzia to jednak ich poprzyjmuja tak jak chcieli
Równie szybko jak ich poprzyjmują, to się ich pozbędą w legalny sposób. Asystenci dostaną przykaz ile osób mają nie przepuścić (bo uczelnia za nie płaci i traci) i po sprawie.
Musieli ich przyjąć, bo ta sprawa stała się zbyt głośna i za mocno już śmierdzi. Ja i tak współczuje tym z Łodzi.
Bedzie dokładnie tak jak mówisz skun, zrobia na 1szym roku sito, bo nie na reke im jest zbyt duża liczba studentów, których nauka nie jest dofinansowywana wszystko kreci sie wokół kasy. Przez takie akcje uczelnia traci renome, pogrąża się wiec wybiera mniejsze zło wziąc wszystkich przyjetych i wywalić nadmiar. Inaczej nie bedzie Chyba, że w sposób naturalny wykruszy się i tak jakas liczba osób bez koszenia i problem sie jakoś sam rozwiąże
Chanomile
Posty: 79
Rejestracja: 6 sie 2009, o 18:13

Re: Lekarski 2010- INTEGRACJA

Post autor: Chanomile »

To jest naprawdę przykre. W lipcu gadałam z kumpelą z medycznej w Łodzi i od niej usłyszałam, że tam najwięcej osób odpada. Myślałam, że to jakaś bujda, no ale niestety chyba miała rację. Ta uczelnia naprawdę schodzi na psy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości