Przydzia? do grup

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: Przydzia? do grup

Post autor: Izi »

szczerze mowiac to juz nie pamietam dokladnie jak ustalana byla lacina(bo mialam ja 2 lata temu wiec nie chcialacym wprowadzic w blad a zreszta moglo sie cos zmienic)ale na jezyki sie zapisywalo do danej grupy i ustalalo kiedy beda,z angielskim bylo jednak tak ze prawie cala grupa(oprocz2osob)na niego chodzila wiec byli w jednej grupie i wszyscy chodzili razem
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Re: Przydzia? do grup

Post autor: ysska1991 »

Pani z dziekanatu powiedziala mi dzisiaj doslownie to samo.
katarina87
Posty: 55
Rejestracja: 8 lip 2010, o 17:06

Re: Przydzia? do grup

Post autor: katarina87 »

Probowal juz ktos z was dzwonic do dziekanatu i prosic o przypisanie do danej grupy
wyplawek bialy
Posty: 17
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 13:12

Re: Przydzia? do grup

Post autor: wyplawek bialy »

a jest tak, ze ci sami asystenci maja co roku zajecia z tym samym nr grupy?
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Re: Przydzia? do grup

Post autor: ysska1991 »

Ja probowalam, ale powiedzialam ze oddzwonie bo musze jeszcze pomyslec do ktorej. Rowniez podpisuje sie pod ostatnim pytaniem. Wie ktos moze co z tymi asystentami?
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: Przydzia? do grup

Post autor: Izi »

asystenci nie sa przypisani do grup z tego co wiem,dostaja te grupy ktore akurat maja zajecia w tym dniu w ktorym sa ustaleni.
poza tym jesli chodzi o anatomie(a to jest w sumie najwazniejsze jaki jest asystent)to 2grupy dzielone sa na jednej zmianie na 3grupy poniewaz jest3asystentow takze wypada tak ze jedna z tych podgrup sklada sie z wymieszanych ludzi z dwoch grup normalnych wiec naprawde trudno przewidziec jakiego sie dostanie asystenta
a i jeszcze jedno-grupa ktora w pierwszym polroczu ma wolny piatek w nastepnym z regoly nie ma zadnego dnia wolnego,lepiej moim zdaniem zapisac sie tej grupy zeby w nastepnym polroczu nie miec wolnego dnia-wiem ze smiesznie to brzmi,ale pozniej jest wiecej zajec i lepiej nie miec kilku waznych przedmiotow w jeden dzien(a jak sie ma wolny to tak wypada ze sie troche kumuluje)-wiem cos o tym bo tak mialam histologie i anatomie w jeden dzien a z histo sa zawsze wejsciowki tak samo jak przewaznie z anatomii
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Re: Przydzia? do grup

Post autor: ysska1991 »

To najlepiej w takim razie zapisac sie do tej z wolnym piatkiem
Dzieki za pomoc Izl
Beck
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2010, o 16:58

Re: Przydzia? do grup

Post autor: Beck »

Dr Wi?niewski wzi w zesz?ym roku wszystkie grupy czone.(1+2,3+4,5+6) Grup? 7 i 8 si? upiek?o. W tamtym roku by?a taka mo?liwo, aby pojedyncze osoby posz?y sobie do innego asystenta na drugi semestr na anatomie pod warunkiem zgody pana docenta. (dr W. nie mia? nic przeciwko by kto? od niego odszed?) a sko?czy?o si? na tym ?e dwie osoby dosz?y z innych grup,a nikt nie wia?.
Awatar użytkownika
nielubiecebuli
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2010, o 16:59

Re: Przydzia? do grup

Post autor: nielubiecebuli »

wczoraj by?am w dziekanacie i zapisa?am si? do drugiej grupy, w której, jak si? okaza?o, zosta?o jeszcze tylko kilka miejsc. radz? si? wi?c po?pieszy?, je?li komu? zale?y na wyborze grupy
Awatar użytkownika
barnabaxo
Posty: 222
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:42

Re: Przydzia? do grup

Post autor: barnabaxo »

asteroidea, to witamy w grupie nr 2 ja te? w niej
katarina87
Posty: 55
Rejestracja: 8 lip 2010, o 17:06

Re: Przydzia? do grup

Post autor: katarina87 »

Ja te? w 2 grupie Zrobi?a si? bardzo popularna.
Awatar użytkownika
barnabaxo
Posty: 222
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:42

Re: Przydzia? do grup

Post autor: barnabaxo »

tutaj ju? kilka osób z 2 grupy jest zapraszamy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości