Farmacja niestacjonarna.Gdzie dodatkowa rekrutacja? pomocy!

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
kozlos
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2009, o 15:35

Farmacja niestacjonarna.Gdzie dodatkowa rekrutacja? pomocy!

Post autor: kozlos »

Witajcie. Czy orientuje się ktoś gdzie może się odbyć dodatkowa rekrutacja na płatną farmację? Niestety w okresie składania podań byłem za granicą i nie miałem możliwości złożenia. Dzwoniłem do Lublina i powiedzieli mi żebym czekał na dodatkową rekrutację ale ja osobiście wątpię w to żeby się odbyła. Po prostu uważam że dodatkowe rekrutacje odbywają się na takich kierunkach jak dietetyka, analityka medyczna, biotechnologia czy ratownictwo ale na farmację nie brakuje chętnych. Nie wiem, może się mylę. Jak uważacie? Co radzicie robić? Z góry dzięki za pomoc!
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja niestacjonarna.Gdzie dodatkowa rekrutacja? pomocy!

Post autor: Biochejter »

W Lublinie zasadą jest że musi być 50% punktacji, czyli 100 pktów minimalnie. Będzie druga rekrutacja bo zostały wolne miejsca na niestacjonarnej farmacji z tego co widzę. Także szykuj $$$ i dawaj nura na studia
kozlos pisze:ale na farmację nie brakuje chętnych. Nie wiem, może się mylę.
Chyba nie uwzględniłeś tego że na niestacjonarne studia nie tyle liczą się chęci/wiedza/takie tam co zasobny portfel. Więc tu chęci nie mają wielkiego znaczenia - nie każdy ma ochotę wywalić 16 tys./rok i z tego powodu chętnych nie ma zbyt wielu, proste.
kozlos
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2009, o 15:35

Re: Farmacja niestacjonarna.Gdzie dodatkowa rekrutacja? pomocy!

Post autor: kozlos »

Lepszej wiadomości się spodziewać nie mogłem:) Dzięki za info i mam nadzieję że masz rację:))
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość