indywidualny tok studiów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lenkaa1
Posty: 76
Rejestracja: 2 lip 2010, o 17:54

indywidualny tok studiów

Post autor: lenkaa1 »

Czy ktoś z Was studiujących załatwiał sobie indywidualny tok studiów? Nie chodzi mi o pierwszy rok, ale kolejny. Jakie warunki trzeba spełnić? Szukałam na stronie śumu ale jest tylko informacja o zarządzeniu rektora, a tego zarządzenia nigdzie nie ma.
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: indywidualny tok studiów

Post autor: don_balon »

Prędzej mi noga uschnie niż ktokolwiek na ŚUM dostanie coś takiego jak indywidualny tok studiów".
lenkaa1
Posty: 76
Rejestracja: 2 lip 2010, o 17:54

Re: indywidualny tok studiów

Post autor: lenkaa1 »

hmm skoro dali nawet wzór podania o itn to pewnie komuś przyznają. Interesują mnie jednak warunki i jaką trzeba mieć średnią.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: indywidualny tok studiów

Post autor: mentos »

wow to tak można ?
lenkaa1
Posty: 76
Rejestracja: 2 lip 2010, o 17:54

Re: indywidualny tok studiów

Post autor: lenkaa1 »

Można. W regulaminie studiów pod paragrafem 7 pkt 3 jest napisane: Studenci mogą ubiegać się o indywidualny tok studiów, na zasadach i warunkach określonych zarządzeniem Rektora."
Bardzo by mi to pomogło bo z jednym kierunkiem jestem prawie na finishu a drugi dopiero zaczynam. ITN u jednej z moich kolezanek wygląda tak, że dziewczyna studiuje dziennie dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a na dziennej socjologii na Uniwersytecie Śląskim przyjezdza tylko na egzaminy. Zdaję sobie sprawę, że na uczelni medycznej w związku z mnóstwem zajęć praktycznych wyglądałoby to zupełnie inaczej ale chyba warto się starać.
kokossus
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2010, o 18:09

Re: indywidualny tok studiów

Post autor: kokossus »

ja nie jestem pewny ale z tego co gdzies przypadkiem przeczytalem to wynikalo ze dopiero na 3 roku jest taka mozliwosc
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: indywidualny tok studiów

Post autor: Ficioryna »

To postaraj się o ITN na tej pierwszej uczelni
lenkaa1
Posty: 76
Rejestracja: 2 lip 2010, o 17:54

Re: indywidualny tok studiów

Post autor: lenkaa1 »

Już się dowiedziałam jakie są warunki - średnia min. 4.5. Trudno, trochę mi brakuje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości