BIBLIOTEKA/BIBLIOTEKI??

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
krejzolka
Posty: 19
Rejestracja: 30 lip 2009, o 22:26

BIBLIOTEKA/BIBLIOTEKI??

Post autor: krejzolka »

czy ktoś może mi powiedzieć jak jest z biblioteka/bibliotekami na WUM? kiedy będzie można wypożyczyć książki? trzeba się zapisać na szkolenie czy takie szkolenie będzie zorganizowane dla wszystkich? czy będzie jakaś jedna karta biblioteczna czy tez do każdej biblioteki będą inne karty? więc jak to jest z biblioteką?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: BIBLIOTEKA/BIBLIOTEKI??

Post autor: a_niap »

W bibliotece pozyczasz na legitymacje studencką, wiec trzeba ją mieć żeby móc z niej korzystac. Pierwszy rok moze pozyczac chyba dopiero od pazdziernika (tak bylo ostatnio, wczesniej od konca wrzesnia jak tylko dostalo sie legitymacje), ale wszystko powiedza wam na spotkaniu z lektorem.
Szkolenie biblioteczne jest później,po dwie grupy naraz chyba, niektore grupy maja nawet i pod koniec pazdziernika, na szczescie wczesniej mozna juz pozyczac ksiazki, niezaleznie od szkolenia.
Ksiazki pozycza sie max 10 pozycji (z czego np: bochenek 5 tomow to jedna pozycja) i na 1 semestr, wiec po tym czasie trzeba przyjsc z legitymacja (bez ksiazki) i przedluzyc lub oddac jesli jest niepotrzebna.
Do innych bibliotek - np: BUWu ( chyba najpopularniejsza z ktorej korzystaja studenci wumu ) trzeba miec osobna karte - wyrabia sie w BUWie na miejscu, stamtad nie mozna wypozyczac ksiazek tylko korzystac na miejscu. Najczesciej korzysta sie z tej biblioteki jako miejsca do nauki.
Awatar użytkownika
mahu
Posty: 99
Rejestracja: 3 lip 2010, o 11:46

Re: BIBLIOTEKA/BIBLIOTEKI??

Post autor: mahu »

jestem z pierwszego roku i z tego co wiem bedziemy mieli obowiazkowe przysposobienie biblioteczne a ksiazki mozemy wypozyczac zaraz po otrzymaniu legitymacji. pozdrawiam
Awatar użytkownika
mahu
Posty: 99
Rejestracja: 3 lip 2010, o 11:46

Re: BIBLIOTEKA/BIBLIOTEKI??

Post autor: mahu »

hehe w jednym czasie posta napisalismy a_niap
krejzolka
Posty: 19
Rejestracja: 30 lip 2009, o 22:26

Re: BIBLIOTEKA/BIBLIOTEKI??

Post autor: krejzolka »

co to jest BUW?
xxx++
Posty: 14
Rejestracja: 25 sie 2010, o 08:34

Re: BIBLIOTEKA/BIBLIOTEKI??

Post autor: xxx++ »

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
krejzolka
Posty: 19
Rejestracja: 30 lip 2009, o 22:26

Re: BIBLIOTEKA/BIBLIOTEKI??

Post autor: krejzolka »

dzięki:P
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: BIBLIOTEKA/BIBLIOTEKI??

Post autor: Anex »

Dla pocieszenia w zeszłym roku 1 października stałam od 7 do 12)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 92 gości