Wszystko na temat farmacji na I roku

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
ania167
Posty: 149
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:24

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: ania167 »

Jak ja bym chciała żeby ten próg był pomiędzy, chyba się załamię jak się lista skończy tylko co przede mną
chittos
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 23:07

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: chittos »

Nasty pisze:To co Tobie się przyda to: Kocjan chemia analityczna tom I, Lee Zwięzła chemia nieorganiczna ale to dopiero na egzamin, z biologii to Parazytologia Kadłubowskiego,a z fizjologii może być traczyk. To wszystko:) Zawsze można zaopatrzeć się we wszystkie potrzebne materiały od starszych studentów(ogłoszenia na uczelni, pod akademikami itp.)
Czy wszystkie te książki bez problemu dostane w bibliotece czy raczej szukać na necie i kupić? Czy na pierwsze zajęcia muszę być jakoś przygotowany?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Liluuu
Posty: 39
Rejestracja: 18 cze 2010, o 07:49

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: Liluuu »

a ja bym się bardzo chciała dowiedzieć jakie przedmioty są na 1. roku farmacji ]

i tak mniej więcej po ile godzin tygodniowo tych przedmiotów d
haley
Posty: 1
Rejestracja: 8 wrz 2010, o 15:49

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: haley »

na 1 zajęciach z chemii kolokwium.Obejmuje wiedzę z liceum + trochę zagadnień dodatkowych,głownie roztwarzanie metali.
Nasty
Posty: 61
Rejestracja: 20 lip 2009, o 12:17

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: Nasty »

Z książek to jedynie Kocjana opłaca się kupić. Reszta biblioteka, ksero. Kolokwium wstępne na chemii nie jest trudne, ale lepiej powtórzyć materiał, bo póżniej będzie sie to za Tobą ciągneło i nie będziesz mógł podchodzić do innych kolokwiów. Jak haley napisał/a najwięcej osób wykłada się na roztwarzaniu i rysowaniu wiązań.
Co do przedmiotów na stronce uczelni w zakładce kształcenie są plany z poprzedniego roku i tam możesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda.
ania167
Posty: 149
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:24

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: ania167 »

Ktoś jeszcze czeka intensywnie na przyjęcie?
alutka19
Posty: 76
Rejestracja: 9 sie 2010, o 11:12

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: alutka19 »

ania167 pisze:Ktoś jeszcze czeka intensywnie na przyjęcie?
Ja i jednoczesnie (tylko Sosnowiec i BIałystok) Ile masz punktówgt?
ania167
Posty: 149
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:24

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: ania167 »

Właśnie tylko 156:( a ktoś wie czy w razie czego gdyby były wolne miejsca dzwonią jeszcze w październiku czy trzeba pisać jakieś odwołanie?
alutka19
Posty: 76
Rejestracja: 9 sie 2010, o 11:12

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: alutka19 »

ania167 pisze:Właśnie tylko 156:( a ktoś wie czy w razie czego gdyby były wolne miejsca dzwonią jeszcze w październiku czy trzeba pisać jakieś odwołanie?
Tylko? z takim wynikiem to juz dawno bym popijała spokojnie piwko i niczym sie nie przejmowała D No ale chyba że czekasz na Lublin to wtedy jednak bym sie przejmowała xd bo w tym roku jakos bardzo wysoki mają próg. (w porownaniu do innych miast)O ewentualnych telefonach to wiem jedynie że SUM ma takie praktyki a jak z innymi uczelniami to z autopsji nikt sie chyba jeszcze na tym forum nie wypowiadał.
ania167
Posty: 149
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:24

Re: Wszystko na temat farmacji na I roku

Post autor: ania167 »

Wiem martwię się bo złożyłam tylko do Lublina przez moją niepewność:( niby przede mną tylko 157zostały ale i tak jest ich strasznie dużo , przerażał mnie zmarnowany rok studiów bo teraz jestem na chemii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości