Co potrzebne na studia?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
darlinesus
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:04

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: darlinesus »

na antomię chyba trzeba chirurgiczny, zapinany z tyłu ?
darlinesus
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:04

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: darlinesus »

A jak wczoraj dostaliśmy kartę biblioteczną a dziś zobaczyłem na necie że są jescze egzemplarze podręczników w bibliotece to mogę iść dziś i wypożyczyć , nic nie trzeba teraz zamawiać czy może teraz jescze nie można wypożyczać
tzn. wczoraj wypożyczylem ale nie dostałem jednej ksiązki a zobaczyłem ze są jescze 2
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: BMI »

Dobra a jakie fartuchy trzeba na chemię? Mogą być te same co do anatomii?
gusia19
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 20:50

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: gusia19 »

Co do atlasu Sobotty, sprawdź ceny na nokaucie, ale wydaje mi się ,że najtaniej jak znalazłam to w księgarni senpoziomki -czy jakoś tak, za 164zł, za dwa tomy
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Gregory »

Fartuch jest potrzebny na chemię, biologię i anato czytaj 4 razy w tygodniu, przy czym oficjalnie należy zostawić jeden na terenie zakładu biologii gdzie każda grupa ma swoją szafę.
Fartuch ogólnie jest po to by człek nie umazał ulubionej bluzy więc po pierwsze ma być praktyczny. Chcecie wyglądać elo fajnie kupcie fartuch lekarski za ok 90 zł, dla oszczędnych proponuję typowy laboratoryjny bądź nawet spożywczy za 40 zł.

Nie musicie mieć tych paskudnych drewnianych chodaków. Trampki z importu też są ok

Pęseta anatomiczna to wybór czasami spotykany wśród studentów, wg mnie zupełnie niepotrzebny. Lepiej zainwestować w pudełko rękawiczek jednorazowych.
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: BMI »

No może się wydaje głupie że tak pytam ale nie chciał bym wylecieć z zajęć za to że mam nieodpowiedni fartuszek. Czyli nieważne jaki ale fartuch ma być
Kasienka90
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:34

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Kasienka90 »

Wsio ryba, jaki masz fartuch. Po prostu zasady BHP i w ogóle higieny nakazują mieć coś na wierzch, żeby się czymś nie uwalić (zwłaszcza na chemii, bo różne fajne przyapdki mogą cię spotkać, na przykład: poplamiłeś się czymś, prawie nic nie widać, wrzucasz fartuch do prania i wyjmujesz go z dziurą wyżartą w czasie prania ). Także chodzi tu tylko o uchronienie cię przed rożnymi dziwnymi zdarzeniami
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: BMI »

No to super dzisiaj kupiłem fartuch lekarski za 3 zł! W wybieraku W następną niedziele jest dostawa to sobie ze dwa dokupię
Adamm
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2009, o 23:44

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Adamm »

gdzie dokładnie byłeś po ten fartuch?
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: BMI »

Znajoma mi podpowiedziała żebym w lumpeksach i wybierakach poszukał no i znalazłem Używany jedyne co to że nie ma olśniewającego białego połysku nowości Jest cały i nie ma plam . Jak coś to mieszkam w Ciechanowie
Adamm
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2009, o 23:44

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Adamm »

Myślałem że gdzieś konkretnie w Białym znalazłeś.
Wybieraki - ciekawe określenie, nie wiedziałem na początku o co chodzi
Awatar użytkownika
karamba
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2008, o 17:47

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: karamba »

Eeeeej, ja też chcę taki fartuch
Dzwiedz
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2010, o 18:01

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Dzwiedz »

Mam pytanie odnośnie badania na nosicielstwo. Czy jakbym dostał skierowanie od uczelni na takie badania to byłyby one za darmo ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości