Lekarski 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
briskness
Posty: 2
Rejestracja: 5 sie 2010, o 22:02

Re: Lekarski 2010

Post autor: briskness »

Jako człowiek z roku wyżej mogę wam doradzić, żebyście się ogarnęli jako tako na nk i założyli swoją klasę tam. Większość ludzi ma tam konto i naprawdę łatwiej jest zorganizować jakąś integrację, ogarnąć sprawy organizacyjne przed paździerzem, zanim będziecie mieli swoje własne prywatne forum. My w zeszłym roku mieliśmy już od połowy lipca i można było od razu skrzyknąć jakąś ekipę na integrację przed testem/po teście/przed początkiem roku.
I polecam campus, pełen czill, prawdziwie studencki klimat, każdy znajdzie coś dla siebie sam się zastanawiam czy nie jechać na campus jeszcze raz )
_Agnese_
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2010, o 19:20

Re: Lekarski 2010

Post autor: _Agnese_ »

odnośnie spotkania po teście- kolejna chętna melduje się w gotowości D
mala-czarna
Posty: 5
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:12

Re: Lekarski 2010

Post autor: mala-czarna »

Witam kolegów i koleżanki
Mam pytanie - czy odbyło się spotkanie po tescie językowym? Jako ze nie było mnie w kraju, wybieram sie na test dla niestacjonarnych 10 września. Także spotkanie chyba mnie ominęło !

Czy jest tu ktoś, kto dostał akademik? Dostałam i nie ogarniam tego, od kiedy można się tam zakwaterować, kto zostanie moim współlokatorem itp. Czy dostaniemy jakieś informacje na ten temat? Na stronie jest tylko informacja o przydzielonych miejscach. Aah

Pozdrawiam wszystkich udzielających się w wątku
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Lekarski 2010

Post autor: miniu »

Kod: Zaznacz cały

tvn24.pl/-1,1672569,0,1,lekarz-juz-bez-egzaminu,wiadomosc.html
co Wy na to
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Lekarski 2010

Post autor: persil1991 »

to, że będziemy o tym myśleć za 6 lat albo co najmniej po zdanej anatomii
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Lekarski 2010

Post autor: bajer »

tylko nie wiem czy nasze roczniki by to objęło, zanim coś wprowadzą musi być wyprzedzenie i nie wiem czy to by dotyczyło tych którzy już studia zaczęli czy dopiero zaczynających poza tym nieciekawa opcja, na speckę ciężej byłoby się dostać, kolesiostwo by działało tak mi się wydaje albo nieuważnie czytam
Awatar użytkownika
Coolcik
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 21:18

Re: Lekarski 2010

Post autor: Coolcik »

^up
Nas to pewnie nie będzie dotyczyć

Witam wszystkich!
biokasia
Posty: 23
Rejestracja: 1 mar 2009, o 18:46

Re: Lekarski 2010

Post autor: biokasia »

hej! jaki byl prog ostateczny na lekarski w tym roku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości