Tysiąc myśli na minutę - efektu brak

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Tysiąc myśli na minutę - efektu brak

Post autor: Tomq »

lith pisze:
matiPL pisze:ale jej rodzice mają dużo kasy to woli mniej czasu stracić.
Nie bardzo rozumiem jak chodząc na korki oszczędzamy czas. zawsze mi się wydawało, że ludzie chodzą po to, żeby miał kto im głowę suszyć żeby się uczyli
Bo ty staromodny jesteś i nie wiesz jakie są trendi teraz!
annkia
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2010, o 19:46

Re: Tysiąc myśli na minutę - efektu brak

Post autor: annkia »

matiPL miałam na myśli to, że narazie w 1 kl. nie mam przedmiotów rozszerzonych ( dopiero wybieram od 2 kl).
Właśnie się obawiam czy zdaże się przygotować dobrze, bo mam sporo zajęć pozalekcyjnych chodzę do Szkoly Muzycznej i jestem pianistką to zajmuje duuzo czasu.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Tysiąc myśli na minutę - efektu brak

Post autor: Tomq »

annkia pisze:matiPL miałam na myśli to, że narazie w 1 kl. nie mam przedmiotów rozszerzonych ( dopiero wybieram od 2 kl).
Właśnie się obawiam czy zdaże się przygotować dobrze, bo mam sporo zajęć pozalekcyjnych chodzę do Szkoly Muzycznej i jestem pianistką to zajmuje duuzo czasu.
Też grałem, chodziłem, dałem radę, zrobiłem 2 kat prawa jazdy, mam się dobrze, dziękuję A i na imprezy czas był :]
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Tysiąc myśli na minutę - efektu brak

Post autor: Grzybu123 »

annkia pisze:matiPL miałam na myśli to, że narazie w 1 kl. nie mam przedmiotów rozszerzonych ( dopiero wybieram od 2 kl).
Właśnie się obawiam czy zdaże się przygotować dobrze, bo mam sporo zajęć pozalekcyjnych chodzę do Szkoly Muzycznej i jestem pianistką to zajmuje duuzo czasu.
Na medycynie jest może kilka osób, które nie miały życia poza nauką do matury. Spokojnie można się na nią w rok nauczyć, więc dwa lata to aż nadto czasu. I nie mówię o jakimś siedzeniu po 8 godzin dziennie.

Pozdrawiam.
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Tysiąc myśli na minutę - efektu brak

Post autor: Usagi_Tsukino »

Ja rzekłabym, że nawet wskazane mieć jakieś inne zajęcia poza biologią i chemią wiem co mówię, bo siedziałam w domu przez pół roku i z samą biologią i chemią można zgłupieć
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: Tysiąc myśli na minutę - efektu brak

Post autor: paulina_47 »

To jak ja na dyskotece usiadłam ze znajomymi na ławce, oni w rozmowę, a ja zamiast z nimii to się wyłaczylam i zaczęłam w głowie ukladać pewne równanie chemiczne. Jak się zorientowałam co robię to aż sie przestraszyłam i obiecałam sobie nie uczyć się na 4 godziny przed jakakolwiek imprezą.
Na prawdę, mozna ogłupieć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości