Apteczka osobista

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 44
Rejestracja: 24 mar 2010, o 14:48

Apteczka osobista

Post autor: Marecki »

Witam!
Chciałbym zapytać czy ktoś używa/jest w posiadaniu niżej wymienionych apteczek? Postanowiłem zakupić takową, ale nie wiem na którą się zdecydować? Może jakieś opinie na ich temat?

Pierwsza apteczka:

Kod: Zaznacz cały

sklepratowniczy.pl/apteczki_plecaki_torby/apteczka_osobista_mala_aom
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: Apteczka osobista

Post autor: Tau »

Ja osobiście posiadam apteczkę z JanySportu (pierwszy link). No cóż przyznaję, że Pakowna (Jak na podręczną apteczkę wepchnąłem: 3 bandaże zwykłe, 2 elastyczne, 2-3 opakowania opatrunków jeden mniejszy i większy, przylepiec, trochę plastrów na małe skaleczenia, chusta trójkątna, maseczka, koc termiczny, skalpel, nożyczki, rękawiczki, podstawowe lekarstwa jak apap, altacet, i buteleczkę z wodą utlenioną -na taki rzepikowy uchwyt nie w kieszonki)- to wszystko na początku lekko powalczyć trzeba było by zamknąć ale jak się uleżało to był git i mieści się w standardową tzw małą kieszonkę z przodu plecaka. Mimo kilku lat używania nei zniszczyła się, jest sprawna etc, jedynie to mogą być problemy jak będzie padać gdyż mimo nieprzemakającego materiału to suwak sam w sobie jest odsłonięty więc mogą być problemy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości