Coraz więcej studentów cierpi na depresję...

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Coraz więcej studentów cierpi na depresję...

Post autor: godziasia »

persil1991 pisze: nie wiem, ja bym Klan pooglądał, ostatnio dużo się dzieje.
bez przesady, to już desperacja poza tym facet fajnie tłumaczy, wszystko się potem logicznie układa, i łatwiej na koniec zdać egzamin ale nie potępiam lubiących sen, mi się też często zdarza zrezygnować z wykładu (już w domu, albo wyjść po 15 minutach ).
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Coraz więcej studentów cierpi na depresję...

Post autor: Mårran »

Ja bym była bardziej skłonna zrezygnować z jakiegoś popołudniowego wykładu niż z porannego O takiej 15 człowiek głodny i źle ogarnia :]

Ale się offtop zrobił
Ambitna studentka ma problem z zaliczeniem zajęć, które zaczynają się o 9. rano, bo nie jest w stanie wstać z łóżka
Na zaliczenie to bym wstała nawet i o 5 rano jakby było trzeba
Może dlatego, że ty NIE masz depresji? (no chyba że masz)

Jasne, że 99% studentów bez depresji wstałoby nawet na 5 rano, gdyby było trzeba, nawet owa ambitna studentka jakiś czas wcześniej, ale o to właśnie chodzi w artykule ^^
Pani Buka
Awatar użytkownika
an_an
Posty: 92
Rejestracja: 15 maja 2009, o 17:18

Re: Coraz więcej studentów cierpi na depresję...

Post autor: an_an »

Hmm. A może za duża presja? Nie wiem jak na studiach ( nie studiuję), ale nawet w liceum jeśli ktoś nie umie wyluzować to już ma problem. Tylko jak temu zapobiegać?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości